BAN AFFI

338 gün önce oluşturuldu #1
Natulionas
Seviye 81, Lapiris
Savaşçı
Derion
MERHABA SAYIN 4STORY YÖNETİCİLERİ VE OYUNCULARI OYUNDA BİLDİĞİNİZ GİBİ ÇOK FAZLA HESAP SINIRSIZ BAN VEYA 1 YIL BAN YEMİŞ BULUNMAKTADIR BENİM AKLIMDAKİ FİKİR GENEL OLARAK BİR AF GELİRSE YANİ TÜM BANLAR 1 KERELİĞİNE KALKARSA TAHMİNİMCE OYUNCU SAYISINDA BAYA Bİ ARTIŞ OLACAK NEDEN DERSENİZ OYUNDA OYUNCU SAYISI BAYA AZALDI VE GİT GİDE PİYASA V.B KÖTÜYE GİDİYOR BENCE GENEL Bİ AF GELİRSE BEN DAHİL 10 ARKADAŞIMDA OYUNA YENİDEN BAŞLAMAK İSTİYORUZ TEK İSTEĞİMİZ 1 KERELİĞİNE GENEL AF GELSİN DENEMEKTEN ZARAR GELMEZ EMİNİM OYUNCU SAYISINDA BÜYÜK ARTIŞ OLACAKTIR ŞİMDİ YORUMLARDA YAZACAKSINIZ KESİNLİKLE İSTEMİYORUM BİZ ÇEKTİK ONLARDA ÇEKSİN HAKKI YENECEK O ÜZÜLECEK BU ÜZÜLECEK DİYEREK KENDİMİZİ KANDIRMAKTAN BAŞKA BİR İŞ YAPMAYIZ İNANIN BUNA HİLE YAPAN OYUNCU HAKKINIZI ALMIŞ
AĞIR KÜFÜRLER FELAN FİLAN DİYECEKSİNİZ YA OLAN OLDU ARTIK 1 KERELİĞİNE GENEL AF GETİRİNKİ SİZDE GÖRÜN NE OLACAĞINI BU İŞLER LAFLA DEĞİL İCRAATLA OLUR DOSTLARIM KENDİMİZİ BOŞUNA KANDIRMAYALIM OYUNUN HALİ GİT GİDE KÖTÜYE GİDİYOR TİCARET YÜRÜMÜYOR ARTIK KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM BU İŞTEN OYUNUN ESKİ HALİ GİBİ OYUNCU SAYISININ BAYA ARTACAĞINDAN ADIM KADAR EMİNİM BİR KEREDE OYUNCULARIN İSTEĞİNİ YERİNE GETİRİN...
HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

R0KK0 isimli oyuncu bunu yazmış kesinlikle katılıyorum çok iyi bir öneri olabilir.Bir daha yasak davranışlar sergileyen olursa direk hesabını silersiniz.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.