19 UZAY VE IŞE YARAMAZ ITEMLERİ HAKKINDA

150 gün önce oluşturuldu #1
Scorbite2
Seviye 35, Lapiris
Çağırıcı
Valorian
Merhaba saygı değer İberia halkı ve değerli yöneticelerim. Biliyorsunuzki 19.uzaya gidip osiris değerli taşını elde edebiliyoruz ve osiris cıkarken yanında taa 2010 dan kalma itemlerde geliyor +5 kılıc +5 değnek +5 ok ve 2 akıl 2 güc veren 2010 dan kalmış artık bir işe yaramayan sadece çantayı boş yere kaplayan eşyalar bu eşyaları npcyede satamadıgımız icin cantamızda yer kaplıyor vede atmak zorunda kalıyoruz atarken habire sağ tık biyere sürükle bırak evete tıkla demekten ciğerimiz soluyor. Bu itemler satsan satılmaz atsan uğraştığına değmeyecek eşyalardır bu +5 eşyalar artık +12 süreli item ve +15 süreli item +16 ateş eşyaları geldikten sonra oyuncuların gözünde tarihin tozlu raflarına kalkmışken oyunda hayla düşmeye devam ediyor sizden bunları kaldırın diyemem benim önerim Mithril , Bitkiler ve diğer tüketim eşyaları gibi üst üste konup çantada pek yer kaplamamasını istiyorum yada artık +5 eyşaların işey yaramadığınızı görüp +12 eşyalarda cıkmaya başlayabilir cünkü +5 eşyalar artık kimsenin işine yaramıyor. Umarım 300 350 gün sonra tekrar buraya gelip genel oyuncu geyiği olan "abi yeaaaaaaa öneriler dikkate alınmıyor " dememem dileğiyle. Ama şuan pratik cözüm olan tüketim eşyalarındaki üst üste gecip cantada yer kaplamama muhabbeti gelmesi çok güzel olabilir. Yöneticilerimin bunu gerekli üst kademelere ileteceğinden eminim umarım şirket bundan paramı kazanıcaz deyip dikkate almamazlık etmez. ( bu nasıl yazıya kör oldum paragraf nerde ) Ekte çantanın vaziyetini görüyorsunuz

Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.