MUHAREBE :D

2
242 gün önce oluşturuldu #1
vJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
242 gün önce oluşturuldu #2
Hur
Seviye 124, Lapiris
Okçu
Gor
bu ne şimdi #EMO_ALT_1# cıdden sıkıntıların var sanırım senın ne dedım ne atıyorsun buraya #EMO_ALT_2# bide carını sıl dıyor ya #EMO_ALT_3# topal ordusu gelmis takimima kesip durmus onlari buraya atiyor rezil herif #EMO_ALT_4#
242 gün önce oluşturuldu #3
vJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Kendin demedinmi sen beni hiç kesemedin ss at çarı silcem diye o zaman niye böyle konuşuyorsun atarlar böyle ss i kalırsın öyle boşyapma daha fazla #EMO_ALT_5#
242 gün önce oluşturuldu #4
Hur
Seviye 124, Lapiris
Okçu
Gor
Beni kestiğini göremiyorum win i alip atmişsin buraya neyse cocukla cocuk olmaya gerek yok bak işine
241 gün önce oluşturuldu #5
vJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
2k lı biri bana bunları söylüyor ey klavye sen nelere kadirsin #EMO_ALT_6#
240 gün önce oluşturuldu #6
Hur
Seviye 124, Lapiris
Okçu
Gor
2 k mış #EMO_ALT_7# yok ya cok soyledın 2010 falanım ben salla salla at yalanı seveyım ınananı bunu bana dıyende ortaokulu yenı bıtırmıs #EMO_ALT_8# #EMO_ALT_9#
240 gün önce oluşturuldu #7
vJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Yaşın söylediklerinden belli oluyor sözünü tut hadi boş yapma #EMO_ALT_10#
240 gün önce oluşturuldu #8
Hur
Seviye 124, Lapiris
Okçu
Gor
dediğimi anlasan burada tatava yapmıyacan bosuna muharebede benı kestıgının kanıtını gosterırsen karakterımı sılecem dedım hani ?_?_? win tablosunu cekip atmissin diger oyuncuların benı kesıp kesmedıgı ne malum veya senin ?
239 gün önce oluşturuldu #9
vJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
R nedir nasıl yapılırı gösterdin neyse benimle konuşacak düzeyde bile değilsin 1-2 tane avatar alırsan belki seni takarım #EMO_ALT_11#
239 gün önce oluşturuldu #10
Hur
Seviye 124, Lapiris
Okçu
Gor
ne alaka bilader adamı deli etme attığın ss ' e bir baksana beni kestiğinin bi kanıtı varmı anlamıyon mu sen win tablosunu çekip atmışsın neyin kafasını yaşıyon _?taksan kaç yazar takmasan kaç yazar #EMO_ALT_12# kendini rezil ettin zaten şu yazıları okuyan ne dediğimi anlamıştır daha idrak edemiyosun ne dediğimi ben ne diyorum sen ne diyon attığının fotoğrafla benım dediğim sözün hiç bi alakası yok #EMO_ALT_13# yılbaşıyla rakipsiz bi kaç turni daha alda kendini bişey zannetmeye devam et bizde gülelim sana hadi naş #EMO_ALT_14#
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.