VALORİANDA YİNE BİR HİLE PATLAMASI!

1
3 4
388 gün önce oluşturuldu #11
xS0WM3N
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Derion
destekliyorum
388 gün önce oluşturuldu #12
PracKLeYy
Seviye 131, Lapiris
Büyücü
Derion
DESTEKLİYORUM.
388 gün önce oluşturuldu #13
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
Server2 de savaş için girdiğimde bütün kalelerin alındığını gördüm , nasıl oldu bu diye sorduğumda 9 level birisinin gelip oy hız iksiri basmış gibi hızlı koşup kale ejderlerine tek attığını söylediler. Oyun yöneticileri hiç değilse kale savaşının ilk 10 dakikasını denetleseler hileyi de hileliyi de tespit edebilirler.
Türk'üm, doğruyum, çalışkanım. İlkem, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi, özümden çok sevmektir. Ülküm, yükselmek, ileri gitmektir. Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.     Ne mutlu Türk'üm diyene !
386 gün önce oluşturuldu #14
StyLee
Seviye 90, Lapiris
Çağırıcı
Gor
Valorian ırkında yine bir hileci belirdi, tüm kalelerimizi dakikalar içinde tek atarak aldı.. hileye yıllardır karşıyız volkan bunu sadece valoriana bağlaman biraz sacma dün döküman savasında derion 2 kez hileyle aldı hile sadece valorian oyuncuları kapsayan bir sey değil bu durumda burda konu acmaktansa yöneticiler bir el atsa şu olayada oyun çileden çıkmadan düzeltseler ..
386 gün önce oluşturuldu #15
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Vallaha 1 haftadır valorianlı hileci kalelerimizi alıyor.. Başka birşekilde yazamazdım..

Yönetim bu konuyla ilgili birşey yapacak mı?

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

386 gün önce oluşturuldu #16
eSupp
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
4 gündür umursamıyorlar konuyu. Bide savaşa gelip hergun onla mı ugrascaklar #EMO_ALT_1# hiç sanmam
386 gün önce oluşturuldu #17
PegasusTR
™ TEAM MANAGER ™

Yonetim bu konuda elinden geleni her zaman yapiyor. Sizde birsey yapmak isterseniz video almayi , ya da en azindan oyuncunun adini bize vermeyi deneyebilirsiniz. 

İyi geceler

386 gün önce oluşturuldu #18
UnCondiTion4LLy
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Derion
oyuncu adı vermek//video cekmek artık işe yarayacak durumu gecti bu kişiler zaten banlanmaktan korkmuyorlar banlansalarda yeni bir hesap acıp tekrar geliyorlar zaten.Bunların coğu ya pvp serverların reklamını yapıyor yada hileyi satmaya calısıyorlar herkes kanalından yazarak(nasıl bir yarar sağlar onlara aklı basında kim pm atıpta tartısır fiyatını tabi bilinmez).İlk zamanlarında hilenin, 10 bg nin 1 inde hile denk gelirken bu rakam 8/10 lara kadar cıktı ya 3 4 dk icinde biz ya da karşı takım yeniyor. artık sizin değilde oyunun bu hile önleyici programlarıyla ilgilenenlerin-artık her kim yapıyorsa- elini cabuk tutması lazım hile başladığından beri ne muharebe ne dünyalar savası atmamaya başladım cünkü zevk vermiyor haliyle oyunada girmiyorum aksam savasları haric ki artık ejderlerede tek atmaya başladılar
Hayatta en cok şeye sahip olmak, asıl zenginlik değildir; asıl zenginlik , en az şeye ihtiyaç duymaktır.
386 gün önce oluşturuldu #19
PegasusTR
™ TEAM MANAGER ™

Bu dedikleriniz zaten yapiliyor. 10/8 gibi bir hileye denk gelmeye rağmen konu hakkında ticket sayınız 0.  Siz bize ne kadar yardım ederseniz bizler de o kadar banladığımıž kişilerin yeni hesaplarını da takip edebiliriz . 

386 gün önce oluşturuldu #20
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
Hileyi açan kişi nickini IllIllIIllI tarzı birşey yapmış , I ve L karışık. 20 leveldi 22 gördüm bugün. Benim buff'ımı silip durdu yani deriondaydı. Kale savaşından sonra da valoriana geçti.
O bana vurdu ama ben ona vuramadım, hem hızlı koşuyor hem yükseğe zıplayabiliyordu .. hemde kale ejderine tek atabiliyordu. Savunduğum kaleyi gözümü kırparken kesiverdi. Savaş saatinde en azından oyuna girseniz görürsünüz banlarsınız , yeni hesap açasıya biz kale savaşını bitirmiş oluruz hiç değilse. Oyunun eğlencesi kalmıyor böyle.

Edit: iyi o zaman ticket atmak gerekiyorsa atayım bu yazdıklarımı. Forumdan değerlendirmeye alamıyorsanız.
Türk'üm, doğruyum, çalışkanım. İlkem, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi, özümden çok sevmektir. Ülküm, yükselmek, ileri gitmektir. Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.     Ne mutlu Türk'üm diyene !
1
3 4
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.