VALORİANDA YİNE BİR HİLE PATLAMASI!

1 2
4
142 gün önce oluşturuldu #21
GAIP
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Oyun adminleri haklı ki ben bile bu konuya destek vermeme rağmen oyuncunun videosunu alıp ticket atmadım.Eğer ticket atmamız bir fayda sağlayacaksa mesela hilecinin ipsinin sürekli takibi gibi bu konuda oyuncularada iş düşüyor.
142 gün önce oluşturuldu #22
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Sayın Pegasus,

Bu adamların ben oyun içinden olduklarını çok sanmıyorum.. Yani araz pvp den bizzat oyuncuları pvp serverlara çekmek için offical serverlara hileyi getirdikleri şeklinde duyumlar aldım.. Bu oyuncuların yan charları varsa dahı kayda değer bir hesap olduğunu düşünmüyorum, yani bizler gibi zamanını tr de geçiren, emek harcayan tipler değil bunlar.. O sebeple de video almamız, vb.şeyler yapmamız sonucu çok değiştirmicek, başka hesapla yine gelecek.. Her akşam kaleleri aldıktan sonra ben video alsam, sizde banlasanız ne kıymeti kalacak.. Diğer akşam başka hesapla yine gelecek.. Açıkcası ben burada oyuncuların yapabileceği birşey olduğunu düşünmüyorum. Yönetim, hatta şirket bunu engellemeli.

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

142 gün önce oluşturuldu #23
PegasusTR
ADMİNİSTRATORS

Hileyi açan kişi nickini IllIllIIllI tarzı birşey yapmış , I ve L karışık. 20 leveldi 22 gördüm bugün. Benim buff'ımı silip durdu yani deriondaydı. Kale savaşından sonra da valoriana geçti.
O bana vurdu ama ben ona vuramadım, hem hızlı koşuyor hem yükseğe zıplayabiliyordu .. hemde kale ejderine tek atabiliyordu. Savunduğum kaleyi gözümü kırparken kesiverdi. Savaş saatinde en azından oyuna girseniz görürsünüz banlarsınız , yeni hesap açasıya biz kale savaşını bitirmiş oluruz hiç değilse. Oyunun eğlencesi kalmıyor böyle.

Edit: iyi o zaman ticket atmak gerekiyorsa atayım bu yazdıklarımı. Forumdan değerlendirmeye alamıyorsanız.

Söylediğiniz bu karakter gün içerisinde zaten banlanmıştır. 

Tesekkurler. 

Team Coordinator a.k.a Crew Leader
142 gün önce oluşturuldu #24
UnCondiTion4LLy
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Derion
BG deyken gerek ingilizce gerek türkce bir şekilde birlikte savastığım takım arkadaşlarıma soruyorum video alıp almadıklarını hile acan kişi hakkında şu ana kadar da video alanın olmadığına ve benim almam gereken bir takıma denk gelmedim ki cok sık girdiğimi söyleyemem artık(bazen hile acan kişiyi göremeden oyun bitiyor bu durumlar dışında).Kale savaslarına gelirsek sw2 deyken ejderi bufflarken ejder gözümün önünde öldü (ejderha formuna dönüştüğünü bile görmedim bana kalırsa dönüşmeden öldü) ve ben ne tek atanı gördüm ne de herhangi bir skill animasyonu.zaten cok hızlı hareket ediyorlar bu kişileri merkezde veya herhangi bir yerde durmadıkları sürece görmüyorum bile bu yüzden en azından kale savaslarında herhangi bir yetkilinin online olmasını destekliyorum.Bu konu üzerinde iyice baskı yapılıp en azından kale savaslarında yetkililer online olursa da cok iyi olur.
Hayatta en cok şeye sahip olmak, asıl zenginlik değildir; asıl zenginlik , en az şeye ihtiyaç duymaktır.
142 gün önce oluşturuldu #25
SHaNKSQQ
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Derion
Katlıyorum
Başta da demiştim zaten fiş çekenler için kale savası saatinde en az 1 gm online olsa cok daha kolay olur işler. Zaten herkes yazıyor fiş çekeni hileyi görende yazar. Kaleler gittikten sonra ticket atsak zaman kaybı hiç değilse online gm oldugunda anında kurtuluruz ki video alabilen cok kişi de yok oyunda yani 3-5 kişi anca onlarda denk gelirse alabiliyolar #EMO_ALT_1#
141 gün önce oluşturuldu #26
PegasusTR
ADMİNİSTRATORS

Sizlerin savaşlarda bizi oyunda görmemeniz bizim oyunda olmadığımız anlamına gelmiyor. Bu kurdugum cümle her savasta online olduğumuz anlamına da gelmiyor. Hicbir gm bunu yapmak zorunda da değil. Gönüllülük esası ile oluşurulmuş bir takımda insanları sen her gün şu saatte oyuna gireceksin diyerek zorlayamam. Burası vardiya sistemiyle çalışmıyor. Bizler zaten müsaitsek oyuna giriyoruz.

Bizler bunu yapmasak zaten Rahibanius'un bildirdiği oyuncuyu o daha bildirmeden saatler önce banlamış olmazdık.

Bir oyuncu bir aykırılık tespit ettiğinde bunu takıma uygun şekilde bildirmelidir . GM ler oyuna girsin yakalasın gibi bir isteğe karşılık verip bu tarz her bildirimde oyuncuların bildirim işini yapmak için oyuna girersek bu durum istismarları doğuracak ve her durumda oyuncuların bildirim yapmak yerine bizleri oyuna çağırmasına yol açacaktır.  Bunun olması olanaksızdır.  Coğu online oyunda olduğu gibi GM lerin işi gelen bildirimlere işlem yapmaktır. Bildirim yapmak icin oyuncuları "oyunda" takip etmek "asıl" işleri arasında değildir. Bir gm gelen bildirimlere işlem yaptıktan sonra zamanı varsa ve müsaitse zaten oyuna girer ve aykırılık görürse oyuncuların bildirimine gerek kalmadan işlem yapar.

Çoğu online oyunda olduğu gibi kurallara uymayan oyuncuları bildirme işi oyunculara aittir. Bunun haricinde sizlerin demesine gerek kalmadan hem oyuna girerek hem de oyuna girmeye gerek kalmadan sistem üzerinden bu oyuncuların takibini yapıyor ve hesaplarını kapatıyoruz.

Şirketin işi ise, sizlerin sunmuş olduğu bildirimler ve bizlerin yapacağı araştırma ve değerlendirmeler neticesinde hilenin tamamen kaldırılmasını sağlamak. buda bildiğiniz üzere bir günde olmuyor malesef. hilelerin tamamen ortadan kalkması için bizlerde şirkette gereken ehemmiyeti gösteriyor. mağduriyetinizi anlıyor hak ta veriyoruz  bu süreci birlikte atlatacağız sizden ricamız biraz daha dişinizi sıkmanız ve hilecilerin amacına ulaşmasına olanak sağlamamanız. gördüğümüz kadarıyla amaçları zaten sizleri tr serverından soğutmak

İyi günler dilerim...

141 gün önce oluşturuldu #27
xKelile
Seviye 118, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Pegasus bey biz adamı nekadar banlatsak ve ss alsakta birşey değişmiyor çünkü adam banlandıktan sonra 2 dk içinde ip değiştirip 9 level hesap kasıp tek atmaya devam ediyor benim merak ettiğim bakım olduğu halde bu hile neden hayla fixlenmedi ? genelde hileler ilk bakımda fixlenirdi
141 gün önce oluşturuldu #28
EzziyL
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
KATILIYORUM
139 gün önce oluşturuldu #29
PegasusTR
ADMİNİSTRATORS

Şirket hileyi kapatana kadar savaslarda ve gün icerisinde hilenin kullanilmamasi icin gereken tüm önlemleri sürekli kontroller saglayarak alacagiz. Bundan sonra minumum düzeyde etkileneceginizi umuyoruz. Ancak diger ülke takimlari ayni uygulamayi, ayni oranda yapmayabilir. Bu nedenle muharebe ve dünyalarda hileye tamamen kaldirilana kadar rastlayabilirsiniz. 

139 gün önce oluşturuldu #30
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Teşekkürler Pegasus...

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

1 2
4
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.