OYUNCU ARTIŞI İÇİN GEREKEN TEK ŞEY

143 gün önce oluşturuldu #1
Ritaline
Seviye 10, Lapiris
Büyücü
Derion
Evet arkadaşlar oyundaki oyuncu sayısı malum git gide düşüşe geçiyoruz

Benim diceğim şey şu ki Koskoca devletler bile Genel af çıkartıyor iken 4story ekibi neden çıkartmasın bu insanları tekrar aramıza katmalıyız bence neden derseniz bakın günümüzde gelişmemiş ülkeler genel af çıkarmaktalar bizi de öyle düşünürsek bi gelişen yanımız yok hep düşüşteyiz oyuncu sayısı olsun her açıdan 4story'nin faydasına olacaktır. O insanların pişman olduğuna eminim bu oyuna binlerce para yatırıp bi anlık gaflet ile ban yiyen insanlar var onları aramıza katmalıyız oyuna maddi açıdan çok fayda sağlicaktır ki bu oyunun ve bizim faydamıza olabilir 4story ekibi reklam bile yapmıyor nedenini bilmiyoruz ama herneyse orasını kurcalamamak gerek bir kere yapan birdaha yapmaz çünkü pişman olmuştur tekrar başına neler geleceğini bilir en azından direk sınırsız ban atılmamalı bence en azından süreli 1-6 ay arası olabilir oyuncunun oyunla bağını koparmaması için bu çok gerekli bişeydir.

Şimdi diceksiniz o oyuncuların hakları yendi Evet her insan hata yapar ama bir kişinin tek bir hata da tamamen uzaklaştırılmasını çok yanlış buluyorum ceza sistemi bence yeniden yapılandırılmalı ve onunla birlikte genel af çıkmalı ve eski oyuncular geri dönmeli eskiden oyundaki ortam ne kadar güzeldi eski oyuncular hatırlar Arkadaş ortamı dost ortamı vardı kalabalıktık savaşlar zevkliydi her kalede 20 kişi olurdu şimdi ise 40 kişi tek bir kaleye saldırıyo bi anda alıyolar falan adamlarda +24 setler var önceden ne güzel en fazla 18 20 oda oyunun gidişatını pek etkilemiyodu yani uzun lafın kısası eski has 4story insanlarını aramızda görmek istiyoruz o eğlenceli günleri yeni başlayan insanları aranwe aklıma geldin selam olsun sana

Şimdi kim görmek istemezdi o eski insanları eski hesapları aranwe olsun devilroom olsun başka aklıma gelmiyo da Genel af gelmeli artık oyunun gidişatını yukarı yöne çekmek için

Seviliyorsunuz dostlar
142 gün önce oluşturuldu #2
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian

Genel affın mümkün olmadığı birçok kez söylendi.
Süresiz uzaklaştırılan bir oyuncu sence boş yere mi uzaklaştırılmıştır?

Biraz empati kur; sen yarım saatte bir marduk dönüp 10-11 esans düşürüyorsun
Adam senin kastığın sürede 200-250 esans düşürüyor.
Birisiyle sözlü kavga ediyorsun ve sana dere tepe düz saydırıyor , sen ise birşey diyemiyorsun. (Bunlar daha çok örneklendirilebilir.)
Bu adamın banının kaldırılıp seninle aynı oyunda oynamasını ister miydin?

Biz(banlanmayanlar) neden kurallara uymaya bu kadar özen gösteriyoruz?

Lütfen bunları düşünüp birdaha böyle boş postlar açmayın.

Edit: söylemeyi unutmuşum ; genel af oyuncu sayısını arttırmaz , en fazla ban yiyen bir grup kişi (hâlâ başka çarka oyuna devam eden) girer eski çarındaki eşyalarını geri alır. [Suçunun ödülü olarak]
142 gün önce oluşturuldu #3
Ritaline
Seviye 11, Lapiris
Büyücü
Derion
İsterdim açıkcası bence tek bir hatada insan tamamen uzaklaştırılmamalı ilk başta dediğim gibi süreli 2. De sınırsız ban olmalı bence ağır bir ceza sistemi var ve o dediğin konuya gelirsek oyunu tamamen ban yediği için bırakan çok insan var yeniden başlayan kişi sayısı önemsenemicek kadar az bi durumda bu ağır ceza sisteminin düzenlenmesini ve bununla birlikte genel af gelmesi tek isteğimizdir oyuncu sayısını arttıracağı da kesin bişeydir şöyle düşün bi ülke de genel af çıkıyor toplumda ki insan sayısı doğal olarak artar değil mi insanlar kendi eski hayatlarına bıraktıkları gibi geri dönüyorlar biraz açık görüşlü büyük bakın olaya böyle ufak şeyler geliştirecek oyunu
142 gün önce oluşturuldu #4
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
Tamamen yanlış düşünüyorsun , ilkine birşey demeyeceklerse benim de tek seferde söylemek istediğim o kadar şey var ki #EMO_ALT_1# böyle birşey olamaz.
Oyunu ban yediği için bırakan insanlar emin ol oyunu geri dönüp oynamaz. Ha sen kendin için istiyorsun orası ayrı. Hesabi geri açılan adam gider hesabını satar veya oyundan sevdiği bir arkadaşına verir. Yani o adam oyuncu olarak oyuna katılmaz. Hadi oldu da katıldı diyelim , aileye küfür yüzünden ban yiyen birisi ve küfürü ettiği kişi ile karşılaştı... sen küfür yiyen adamın yerinde olmak ister miydin? Her seferinde soruyu sana soruyorum çünkü empati kurup bunun mantıksız bir fikir olduğunun ve sırf kendin için istediğinin farkına var diye #EMO_ALT_2#
(Lütfen üslubumu mazur gör , haksızlık durumuna dayanamıyorum ve burası Oyuncular arası tartışma bölümü olduğu için tartışma havasında yazdım.)
141 gün önce oluşturuldu #5
Ritaline
Seviye 11, Lapiris
Büyücü
Derion
Ya ben kendim için düşünmüyorum bu oyunda binlerce kişi ban yedi ya haklı yere ya da haksız yere de çok ban atıldı bunlarıda düşünmek lazım ben burda kendim için değil tüm herkes için konuşuyorum bu tekil bişey olsa zaten giderim supporttan konuşurum gerekli kişilerle ama bu olay için insanların desteği lazım burda insanları kimbilir nasıl kışkırttılar da o küfürleri etti oyunda ki tartışma ortamı belli zaten hep bel altı insanı duygulara oynuyor insanlar küfür ettirip banlattırmak için seninde yaptığına eminim herkes açığını kolluyo birbirinin kardeşim dediğin adam ssini cekiyo atıyo sen onun çekmiyorsun güveniyosun ortamı belli oyunun benim anlatmak istediğinmi anlamak istemiyosun senin empati yapman lazım asıl tek bişeye odaklı sabit düşünüyosun çok yanlış bişey empati kurmaya çalışsan
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.