YENİ ETKİNLİK HAKKINDA SORULAR?

322 gün önce oluşturuldu #1
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Merhaba Sayın Pegasus,

Etkinliğin tam anlaşılabilmesi adına birkaç sorum olacak, cevaplarsanız sevinirim.

1- Yanlış anlamamışsam amaç muharebeyi kazanmak değil, 5 kişiyi aralıksız kesmek.. Doğrulayabilir misiniz?

2- 5 kişiyi aralıksız öldürme işini 1 muharebe içinde mi yapmamız gerekiyor? Örneğin hiç ölmeden bir muharebede 3 adam öldürmüş olsam, 2. muharebeme girdiğimde yine ölmeden 2 adam daha kessem bu kabul görüyor mu?

3- Skor tablosunun olduğu ekranı çekip atacağız her öldürdüğümüz adam için, öyle değil mi?

4- Ben 2 adam kesmişken üst üste bir sonraki adamı başka arkadaşım kesse sonradan ben 3 adam daha kessem ölmeden bu kabul görüyor sanıyorum. Yanlış anlamadıysam ölmeden 5 kişiyi tamamlasak kafi.. Doğrulayabilir misiniz?

Etkinlik duyurusuna ulasmak için TIKLAYINIZ !

Etkinlik ödüllerine ulaşmak için TIKLAYINIZ !

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

322 gün önce oluşturuldu #2
PegasusTR
ADMİNİSTRATORS

Tüm hepsini yanlış anlamışsınız.

Amaç 4 veya 5 oyuncuyu arka arkaya kesmek. Yani ekranin sag ust kisminda bulunan dusman oyuncu penceresinin hemen sol tarafinda olduren olarak sizin bulunmaniz. 

Yani sizden penta veya quadra yapmaniz isteniyor. bir oyuncuyu kestiginizde, o dirilmeden digerlerini de kesmeniz.

Team Coordinator a.k.a Crew Leader
322 gün önce oluşturuldu #3
GAIP
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Bence gayet iyi bir etkinlik ve bir o kadarda zor bir etkinlik fakat bu hilelerin muharebelere denk gelme olayı bu işi daha da zorlaştırıcak.Keşke bu event hile kaldırıldıktan sonra yapılsaydı.
318 gün önce oluşturuldu #4
Edain
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Grup olarak kesilen mantarlarda sayılıyormu ?
Uyanın , uyanın Theoden'in süvarileri.. Mızraklar savrulucak , kalkanlar parçalanıcak.. Savaş günü , kan günü... Güneş doğmadan... Sürün hadi..!!Sürün..!! Sürün düşmanın kökünü kazımak için... Ölüm..!!! Ölüm..!!! Ölüm...!!!!
318 gün önce oluşturuldu #5
PegasusTR
ADMİNİSTRATORS

Evet.  Grup icerisinde size kac adet asistan verdiyse onu sayiyoruz. Grup arkadasiniza dusen asistanlar size etki etmiyor.

Team Coordinator a.k.a Crew Leader
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.