4STORY SERVERLARI HK...

1
232 gün önce oluşturuldu #11
HiperOnTour
Seviye 103, Lapiris
Büyücü
Derion
Benim fikrim birleşme yerine yöneticiler oyuncular tarafından oyunu nasıl daha iyi hale getirebiliriz gibisinden fikirler istese istediklerimizi yapsa bence daha yararlı ve faydalı olur. Özellikle Windows10 sorunu 4Story oynayan oyuncuların %25 ini engellemiş durumda fakat buna hala bir çözüm bulunamadı. Özellikle muharebe ping sorunu,hile,opsiyon eşitsizliği gibi birçok sorunla karşı karşıyayız. Oyuncuların oyuna olan ilgisi gid gide azalıyor. . Şirketin biraz cebindeki paraya kıyıp reklam yapması oyun için ilaç gibi gelecektir. GM'ler oyunda eskisi gibi etkinlikler(boss kesme,gm bulma vb.) düzenlerse oyuncu sayısıda ilgiden dolayı artacaktır. Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. Sevgiler..
232 gün önce oluşturuldu #12
vJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Eklemeyi unuttum bu oyunda ciddi anlamda optimizasyon sorunu var onun giderilmesi lazım.Birleşmeye karşı olmamın sebebi hem ticarette karışıklığa neden olacak hem orada inanılmaz derecede opsiyonlar var itemde bizim server da yok.Bence en önemli konu da şu onlar 10 pingle oynarken biz 100 pingle oynuyoruz ne kadar adil olabilir? #EMO_ALT_1#
232 gün önce oluşturuldu #13
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Burada haftada 2 gün güzel savaş yapabilmektense yabancılarla kalabalık şekilde oynamak tabiki daha iyi olacak.. Yeni bir sunucu açılırsa altyapısı pekala daha iyi hazırlanabilir.. Ticarette karışıklık falan olmaz çünkü kısa zamanda kim neyi kaçtan satıyor oturur o sistem.. Hangi serverda hangi ops yok ise onlarda satışa çıkar birşey olur yani bahsettiğiniz sebepler tamamen halledilebilir şeyler.. Oyunun gidişatı malum, kışın daha da azalacak bu sayı okul, sınav vb.. sebeplerle.. Bunun dışında beklediğimiz çoğu şeyin karşılanamaması yüzünden en azından birleşme olsun önerisini getirmiştim, karşılanabilse zaten gerek kalmaz orası ayrı konu..

Sonuç itibariyle şirketimiz tarafından önlem, aksiyon alınmaz ise daha kötü tablolarla karşılaşılması içten bile değil..

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

231 gün önce oluşturuldu #14
vJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Kışın azalacak demişsin neye göre? Yazın full tatil yapıp kışın dönen birçok oyuncu tanıyorum ayrıca bu durumun aynısı 2014 yazında gelmişti valorian savaşa çıkmıyordu 3-5 kişi vardı keterde kışın inanılmaz artış olmuştu #EMO_ALT_2#
231 gün önce oluşturuldu #15
Scorbite2
Seviye 35, Lapiris
Çağırıcı
Valorian
Bi server 2 yi halletsinlerde geçeriz diğer ülkelerin serverına #EMO_ALT_3#
231 gün önce oluşturuldu #16
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Cem düşünceni söylediysen kenara çekilebilirsin... Yıllardan beri bu oyunu oynayan biri olarak tecrübelerime dayanarak söylüyorum kışın azalacağını.. Bununla birlikte derion içinde olduğum için şuan güncel durumda kimlerin kışın giremiceni buna bağlı olarak da sayının derion içinde nasıl gerileyeceğini tahmin edebiliyorum.. Bu şartlar altında v tut ki senin demenle pt ler dolu adam yığdı, kimle savaşacak bu insanlar??? Gelecekler, gelecekler baktılar ki düzgün pvp olmuyor gelmemeye başlayacaklar.. Neyse yorumda bulunmayan arkadaşlar da yorum yapar umarım, artık gerisi yönetimde.. Onlar ne derse o sonuçta... Bu düzen devam edecek derlerse, öyle devam eder.. Bizi de neler bekliyor zaman zaten gösterir.

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

231 gün önce oluşturuldu #17
vJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Bende diyorumki 2014 de yazın valorianda 3-5 kişi vardı kışın inanılmaz çoğaldı oynayanlar bilir o dönemi veya 2013 de derion savaşa çıkmama kararı aldı bende yıllardır bu oyunu oynuyorum böyle dönemler herzaman oluyor sonra düzeliyor #EMO_ALT_4#
1
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.