WİN10 ÇÖZÜLÜYOR!

2
138 gün önce oluşturuldu #1
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Arkadaşlar zemi facebook resmi hesabında aşağıdaki gönderiyi paylaşmış... Sanıyorum win10 sorunu çözülüyor.. Zemi çözerse çok kısa sürede gameforge'de düzeltmeyi yapar..

Sayın Pegasus, sizde son gelişmeler hakkında bilgi verebilir misiniz?

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

137 gün önce oluşturuldu #2
vJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Düzelirse efsane olur oyuncu sayısı artar #EMO_ALT_1#
137 gün önce oluşturuldu #3
amenteNNN
Seviye 97, Lapiris
Okçu
Valorian
aylardır düzeltmelerini bekliyorum hadi hayırlısı
137 gün önce oluşturuldu #4
LaStMaGe102
Seviye 85, Lapiris
Büyücü
Valorian
Umarım düzelir oyuna dönmek istiyorum artık.
137 gün önce oluşturuldu #5
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Sayın Pegasus Merhaba,

Zemi çalışmayı tamamlamış, sitelerinde öyle gözüküyor.. Son durum nedir?

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

136 gün önce oluşturuldu #6
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Sayın Pegasus,

Bilgi verebilir misiniz?

136 gün önce oluşturuldu #7
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
Zemi 1.5 yılda çözdü , inşallah bu yıl bitmeden Gameforge TR server'ına da getirir.
136 gün önce oluşturuldu #8
IKRaLMoRDaKI
Seviye 130, Lapiris
Okçu
Valorian
yok hiç bir şey değişmemiş hatta lag daha da artmış... Artık bir el atın yaw...
KRaLMoRDaK
136 gün önce oluşturuldu #9
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Kralmordak hangi serverdan bahsediyorsun? 1.si TR de lag falan arttığı yok herşey normal.. İkincisi attığım resimler zemiye ait buraya değil.. Burada bakım yarın yapılacakmış, yani globale girip denediysen birşey diyemem ancak burası için yarın bakım bitmesini beklemeliyiz.

136 gün önce oluşturuldu #10
PegasusTR
ADMİNİSTRATORS

Bu tarz durumlarda zemi çoğunlukla önce kendi sunucularında deneme yapar. Daha sonra aldığı sonucların olumlu olması durumunda Gameforge sunucularında da aynılarını yapar.  Yarın ki bakımda da bu yapılacak. Olumlu bir sonuç alıp bu sorundan kurtulmayı umuyoruz.

Keyifli oyunlar dilerim...

Not : Resmi duyuru yapılmadan önce bu tarz konularda bazen açıklama yapmamız olanaksız oluyor. Bilginize #EMO_ALT_2#

http://tr.4story.gam...kly-maintenance

Team Coordinator a.k.a Crew Leader
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.