SKİLL MİSLEME ORANTILARI BOZUKLUĞU

404 gün önce oluşturuldu #1
Melihu
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor
Şimdi normal olarak skillere baktıgımızda başarı şansı olan skillere saptır %80 iken üst üste 10saptır attıgımda 6 sı mis oluyor neden böyle bir saçmalıkvar .? yada 10tane kör attıgımda en az 4ü misliyor bunlarıda bi çözermisiniz artık ?
404 gün önce oluşturuldu #2
iNey
Seviye 129, Lapiris
Okçu
Gor
Melihe katılıyorum, hadi 140 level değilim diye diyeceğim ama 140lardada aynı 10 tane attığımıda banko 4 miss 5 miss gidiyor, saptırda aynı şekilde fakat diğerleri o kadar misslemiyor?
404 gün önce oluşturuldu #3
TOLHILDAN
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Kesinlikle katılıyorum ve baya bi uğraştığım bi konu ama ne yazıkki bi çözümü henüz bulunamadı özellikle anlayamadığım bu sorun tek oyuncuda bile olsa derhal çözüme götürülmesi gerekirken öyle bişeyin şirket tarafından umursanmaması ama tr serverinde hemen hemen çoğu oyuncuda bu tür sıkıntılar varken uzun bi süredir çözülememiş olması lütfen biraz daha baskı şirkete yapılsın bu konu şu an en önemli sorun olarak görünüyor teşekkürler.
404 gün önce oluşturuldu #4
iNey
Seviye 129, Lapiris
Okçu
Gor
Şu an bende bir konu açtım, lâkin bence şu an en önemli şey fps sorunu
404 gün önce oluşturuldu #5
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Mis olayı neden kaynaklanır hala anlayabilmiş değilim.. Ancak size şunu garanti ederim ki sorun takı, opsiyon, petlerin lvl i falan asla değil.. Eğer bunlar olsaydı oyunun en az misleyen charlarından birine sahip olmam gerekirdi.. Hatta biraz daha ileriye gidicem petmiş, ops muş, neredeyse etkisi yok gibi bişey bu mislemeye.. Oldukça sıradan hesaplar bile benden çok daha az misle oynayabiliyorlar..

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

403 gün önce oluşturuldu #6
TOLHILDAN
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Kısa bi örnek vereyim ki geçen günlerde yöneticilerimize gerekli kanıtları sundum ve istenirse daha çok kanıt sunabilirim örneğim şu: bu günkü savaşta attığım körlerin 10 tanesinin 6 tanesi miss bastığım saptırların 6 tanesinden 3 tanesi miss attığım buf silmenin 4 tanesinden 2 tanesi miss bastığım 4 sıfırlamanın ise 3 tanesi miss ile sonuçlandı ben böyle bişey görmedim bazen üst üste bile daha çok resmen miss günü gün boyu oluyor ve psikolojik açıdanda artık şöyleyim örneğin saptır atacam saptır gereken yerde acaba misler mi diye düşünür oldum şahsen ilk düşündüğüm mislermi kör atıp adamın üzerine gidecem adam büyücü kör yemezse beni her türlü keser adama zaten misliyor elimde 27 48 özel ops ve petlerimin hepsi 20 takılarım oyunda en iyilerinden olmasına rağmen ve büyücünün elinde 22 44 gelip 26 48 setimle kesiliyorum 5 saniyede bu gün oyunu cidden sırf bu misleme olayından bırakmayı düşündüm çünkü bu sorun diğer sorunlara benzemiyor okçunun tek körü var oda miss saptırı var oda misss ben bu duruma çok sıkıldım aylardır bu durum var artık el atılması şart.
402 gün önce oluşturuldu #7
iWeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Missleme'nin isabet ihtimali ile alakası yok istersen 2000isabet ihtimalin olsun 500isabet ihtimalli adamdan bir farkın yok tamamen şans işi bizzat kendim denedim insanlar daha az misslesin diye 20 level petler kasıyor ama hicbiri işe yaramıyor yetenegin üstünde ki %70 başarılı olma oranı hikaye tamamen şans

Kısacası savuşturma ve isabet ihtimaline bir bakım gerekli

Münakaşada Zafer mağlup olanındır, Yenilmek zenginleşmektir.
401 gün önce oluşturuldu #8
IßySterio
Seviye 55, Lapiris
Rahip
Valorian
Başarı ihtimalinin %80 olmasi sadece o durum için geçerli yani bunlar bağımsız olaylar oldukları için 10 tanesinden 8 i tutacak diye bir şey yok.Her bir olay için ayri ayri %80 ihtimal var
401 gün önce oluşturuldu #9
eSupp
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian

Başarı ihtimalinin %80 olmasi sadece o durum için geçerli yani bunlar bağımsız olaylar oldukları için 10 tanesinden 8 i tutacak diye bir şey yok.Her bir olay için ayri ayri %80 ihtimal var

Sıkıntı da orda. Skillde ihtimal %80 yazıyor ama sanki tam zıttı gibi; %80 missleme ihtimali varmış gibi.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.