BU YAZDIĞIMI GAMEFORGEYE ILETİRSENİZ ÇOĞU KİŞİ DUACINIZ OLUCAK

138 gün önce oluşturuldu #1
Abdanlberia
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
UYARI: Bu konuda gameforge şirketinin diğer oyunu metin2den bahsedicem gameforge dışındaki oyunlardan bahsetmek suç o yüzden sadece bu oyun ile karşılaştırma yapacağım.AMACIM 4STORYİ KÖTÜLEMEK DEĞİL DAHA İYİ YERLERE GETİRİLMESİ İÇİN ÖNERİ VERMEK VE HAYAL KURMAKTIR... LÜTFEN BU YAZIYI ALMANCA VEYA İNGİLİZCEYE ÇEVİRİP 4STORYNIN GENEL YÖNETİMİ VARSA ORAYA VEYA GAMEFORGEYE YAZMANIZ.

Bakın gameforgenin diğer oyunu metin2... Küçük çocuk oyunu ya 6skill var çıp çıp çıp durmadan koşuyorlar ARALIKSIZ HİLECİ DOLU zaten tamemen kore oyunu Çin'in tarihi 3 krallık dönemini veya destanını konu almışlar sanırsam onun için herkesin tipi birbiri ile aynı(çekik gözlüler birbirine benziyor diye iğrenç espiri yaptım evet konumuza dönelim).
Bu oyunda hatta pvpsinde bile farklı farklı kostümler var harika binekler var.Peki bizim oyuna bir bakalım mı? Metin2 ye kıyasla çoğu kişinin görüşüne göre grafiğimiz kötü ancak her akşam pazar harici loncalar üzerinden 5 haridada 3er kale savaşları oluyor pazar günleri şato savaşı dediğimiz farklı bir pvp oluyor metin2de böyle lonca savaşları yok!Bizde uluslar arası pvp var resmen be varya bir yerde Türkiye diğer tarafta Almanya veya Fransa harika ya milli takım maçı gibi gelmişti bana ilk getirildiğinde bu da harika bi etkinlik ve bu da metin2 de yok.Yani yok dimi yıllardır oynamıyorum o oyunu.Gelelim 4storynin en baba pvp etkinliğine SIRF GAMEFORGE OYUNU OLMADIĞI İÇİN YAZAMIYORUM O 2 OYUNU ama o kaliteli yabancıların çok iyi tanıdığı oyunlarla yarışabilecek pvp modumuz var MUHAREBE! Ya kaç mmorpg oyununda moba tarzı bir pvp modu gördünüz ben bir tane gördüm o da tam moba tarzı değildi ama 4storydeki bu mod mobaya çok benziyor bildiğim bir başka moba oyununda kule ittirme diye bir mod var o bizim pvp modumuza benziyor.YANİ BU SAYDIĞIM ÖZELLİKLERDEN HİÇBİRİ AMA HİÇBİRİ METİN2 DE YOK!!

Ama en kötüsüde ne biliyormusunuz bu güzelim oyunda pet diye tahta at binek diye tahta at kostüm diye samandan etek şapka başlık diye cicek ve ot var.Diğer eski çıkan kostüm ve bineklere sözüm yok eyvallah onlar güzel ancak kostümler fazla resmi savaşa değilde barış antlaşmasına gidermiş gibi oluyoruz.

Demek istediğim şu YENİ KOSTÜM GELMELİ AMA GÜZEL KOSTÜM #EMO_ALT_1# ya çok mu imkansız barakların kıyafetini alın başlığını ayrı yapın bunu yapmak oyunun asıl yöneticileri tarafından çok zor değildir ya kara şovalyelerin zırhını kostüm yapmak çok mu zor bakın o zevksiz sadece 4story den tek yüksek özelliği grafik olan metin2 ye garip garip güzel petler binekler VE HARİKA KOSTUMLERİ VAR.Ya bir çöl kıyafeti diye kostüm yapmışlar 2-3 çeşit renkli harika insan gerçekten kıskanıyor. 4story için imkansız değil gerçekten imkansız değil şu oyuna diğer gameforge oyunlarına gösterdikleri gibi ilgi ve alaka gösterseler oyuncu sayısından server açmaya yetişemezler bu kadar çeşitli modu bulunan güzel oyunun heba edilmesi evlat acısı gibi gelmeye başladı bana artık sizden tek istediğim bu yazıyı çevirebildiğiniz kadar almancaya çevirmeye çalışmanız ve iletmeniz kendinize iyi bakın.

Sevgilerimle...
138 gün önce oluşturuldu #2
MajestyTR
COMMUNİTY MANAGER

Metin2de sinirsiz kostüm dükkana koyulmaz hepsi sürelidir, 7 günlük kostümlerin bile aytasi ile satildigini, burda ise kimsenin kostüme aytasi yatirmadan herkesin arsivinde kostüm koleksiyonu oldugunu biliyorsunuz degilmi?

bu yüzden daha cok kostüm yapiliyor, kullaniyorlar süresi bitiyor yenisi yapiliyor..

Posted Image

Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.