OYUN AÇILMIYOR

1 5 6 7
403 gün önce oluşturuldu #71
vJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Pencere modu ile ilgili sıkıntı ne zaman giderilecek belirtirseniz sevinirim #EMO_ALT_1#
403 gün önce oluşturuldu #72
potbas
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Gor
bilgisayarı formatladım directx12 yüklü yani en son sürümü olmuyor lütfe millete böyle eziyet edeceginize ya bize kesin yol söyleyin yardımcı olun yada güncellemeyle düzeltin şu sorunu kac gündür oyna giremiyorum gmler bu konuya yogunlasırsa sevinirim yeter artık
402 gün önce oluşturuldu #73
potbas
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Gor
sorunu su anda halletmis bulunmaktayım directx cidden bas belası bir sorun
400 gün önce oluşturuldu #74
StyLee
Seviye 90, Lapiris
Çağırıcı
Gor
oyun 5 10 saniyede bir donuyor bunu nasıl çözebilirim bilen biri varmı acaba ? oyun açılıyor şuan fakat donma yapıyor
400 gün önce oluşturuldu #75
Hoßßlt
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Oyna ya basıyorum sonra gameguard hatası veriyo sol üstte cıkan % dolmuyo sorunu nasıl gidericem ?
400 gün önce oluşturuldu #76
cherloot
Seviye 120, Lapiris
Büyücü
Valorian
aynı sorun bende de var #EMO_ALT_2#( nasıl düzeltebilirimmm
394 gün önce oluşturuldu #77
RECEPX
Seviye 26, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Oyun berdede aynı başlata basıyorum oyun penceresi kayboluyor oyuna girilmiyor 2 defa oyunu silip indirip yükledim düzelirdiye gene aynı oyuna birtürlü giremiyorum ne yapmamız lazım yönetim sayın PegasusTR Lütfen Yardım
394 gün önce oluşturuldu #78
DAYI54
Seviye 90, Lapiris
Rahip
Gor
Selamünaleyküm 4Story yönetimi ve Sayın PegasusTR Sevgili 4Story Oyun Arkadaşlarım Bende aynı şekilde Arkadaşlar gibi başlata basıp oyuna giremiyordum oyunu birkaç defe silip yükledim genede fayda etmedi oyuna girmek mümkün değildi ne yaptımsa olmuyordu forumun oyuna girememe bölümünü sayfa 1 den 8 ze kadar baştan aşağı okudum Sayın Sahra hanımın oyuna girememe ile ilgili yazısını okudum ve önerisini dikkatle yerine getirdim
Bütün problem Directx tedir Directx indirdim kudum ve oyun ve oyuna sorunsuz girdim size tavsiyem eyer oyuna giremeyen arkadaşlar varsa Directx indirin ve kurun Problem çözülecektir Sahra Hanıma çok çok teşekkürler eder 4Story oyun arkadaşlarıma iyi oyunlar başarılar dilerim Hoşca kalın DAYI54x
1 5 6 7
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.