PENCERE MODU + SAĞ CLİCK SORUNU

405 gün önce oluşturuldu #1
iJanissary
Seviye 104, Lapiris
Büyücü
Gor
pencere modundan çıkılmamasıyla birlikte benim mausemde bir sıkıntı oluştu sağ click basıp ekranı döndürmeye calisirken sacma sapan slot veya npc ye tıklıyor tabdan cıkıyor kesik kesik döndürüyor ekranı sizdede bu problem var mı
405 gün önce oluşturuldu #2
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Bu oyundaki sorunlar sayesinde herkes daha iyi bilgisayar bilgisine sahip oldu yemin ederim:) Millet çözüm ararken kendini geliştirir oldu:)

Umuyorum bu haftaki bakimda düzelir.

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

390 gün önce oluşturuldu #3
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Sayın Pegasus,

Bu konu nezaman düzelecek, gelişme var mıdır?

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

389 gün önce oluşturuldu #4
vJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Sayın pegasus bir gelişme yok mu pencere modu hakkında?
388 gün önce oluşturuldu #5
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Bu hafta bakım da yapılmayacak sanırım. Yayınlanmadı herhangi birşey.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.