EJDER SORUNSALI..

218 gün önce oluşturuldu #1
Nyami
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Arkadaşlar artık gerçekten gına geldi. Tamam iyi hoş güzel ejderi kesiyorsunuz her gün saat 7 de ama margadası neden kesmiyorsunuz? Sırf içinden bir şey çıkmıyor diye ertesi gün kesmediğiniz margadasın bulunduğu ch de ejder çıkmıyor ve bu şekilde diğer oyuncuların hakkına giriyorsunuz. Umarım yakın zamanda bunu ban sebebi yaparlar..
Bizi öldürmeyen darbe güçlendirir ..
218 gün önce oluşturuldu #2
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
Ejderin çıkmaması oyundan kaynaklı bir problem , kimse kimsenin hakkına girmiyor. Kişi isterse keser isterse kesmez.
218 gün önce oluşturuldu #3
iiKaZuYaBeY
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
çok istiyosan git kendin kes burda ağlamaya gerek yok hiç kimse bi slotu kesmiyor diye ban yemez
217 gün önce oluşturuldu #4
NegativeQ
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Birçok nedenden gereksiz cezalar alıyoruz. Daha iyi ve akıcı bir oyun için 1 ay dan başlayan ceza sistemi var mesela. Neyse bunları geçelim. Ya margadasın içine kutu eklenmeli yada margadas slotu kaldırılmalı. Biz keseriz slotu o mesele değil. Benim ektiğimi başkasının biçmesiyle aynı olay oluyor bu seferde. Ceza abartı bir öneri ama içine kutu eklenmesi mantıklı. Bu da burada dursun.
207 gün önce oluşturuldu #5
MrBubble
Seviye 60, Xhadra
Büyücü
Derion
benim ejder ve mardukla ilgili söyle söylicegim bisey var ejder sandık ve esasnslardan cıkan cogu seyler satılamıo bosu bosuna depolarda bi sürü atılganlık cikolata mucizevi toz vb seyler bos bos yatıo buna bi cözüm getirilmesi lazım onları satarsak hic yoktan ne ederse depoda yatcagına degerlenir
207 gün önce oluşturuldu #6
NegativeQ
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
@MrBubble Dediğin olay herkes için geçerli. Herkesin bankasında arşivinde bunlar birikmiş durumda.Bu nedenle bu eşyaların satılmasını da bekleyemezsin. Ama bu eşyaların (topla,av şansı vb.) ticareti yapılsa insanların yeni hesap kasmaları kolaylaşır. Sürekli 1 saatlik toplası için yoldaş açmak zorunda kalmaz.
207 gün önce oluşturuldu #7
MrBubble
Seviye 60, Xhadra
Büyücü
Derion
negative bende zaten bireysel söylemiyorum hepimizde var bu sorun en azından mesela örnek bi atılganlıgı 500g satsak 2 tanesinde 1 muharebe parası cıkar yada kusursuz tas + basma falan cıkıo onları satsak herkesin yararına demek istiorum ama pek takcaklarını sanmıyorum #EMO_ALT_1#
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.