NEFRETLE SÖYLENMEM GEREKEN BİRŞEY OLSAYDI

272 gün önce oluşturuldu #1
EfkenGod
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Bu çağırıcı karakterinin muharebe ve dünyalardaki en kilit noktası olan canavar çağırma skiline işlevsiz bir slot getirilmesi olurdu.

O slotlar çoğu kez vuramıyor adam kovalamak tek dertleri ve yakaladıkları vakit upuzun aha şimdi vurdum vuracağım efekti nedeniyle hasarı veremeden süreleri bitiyor,ölmüş oluyorlar!

Bir tanglu urk ile okcu büyücü rahip savaşçı farketmeksizin stunlanmış bir karaktere ciddi manada tek atan çağırıcı muharebede canavar çağırma skiliyle hasar veremiyor.Yahut verdiği hasar adamın ölmesine yeterli değil.
Hasar veremeyen bu canavar çağırma skili yüzünden çoğu kez adamı elimden kaçırıp benim rahibimi/okcumu stunladığını öldürdüğünü yahut zor durumda bıraktırıp takım savaşını kaybetmemize sebebiyet verdiği açık.

Elbette zırhlar 0 seviyede başlandığı nedeniyle tanglu urku muharebeye koymak haksızlık olur.Fakat şuanki canavarlar gerçekten işlevsiz/uselles.
Bu nedenle Türk yetkillierden,şirkete;canavar çağırma skiline büyücü bir slot getirilsin önermesinin iletilmesini rica ediyorum.
Büyücülerin hükmü Çağırıcılar portaldan geçene kadar.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.