ESKİ MÜZİKLER

291 gün önce oluşturuldu #1
Tricheur
Seviye 13, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
burada eski müzikler geri gelsin veya onun gibi bir şey söylemiycem eski dosyalardan bir şekilde müzik dosyasınıda bulabilirsek şuanki 4story nin içine aktarmamızın bir yolu veya onun gibi bir şey var mı cidden çok merak ediyorum ve eğer olurda böyle bir şey yapılabiliyorsa bu ban sebebi midir ?
283 gün önce oluşturuldu #2
PortgasD
Seviye 91, Lapiris
Düzenbaz
Gor
Var ban sebebi felan degil neticede oyunu bozan birşey degil istediğin müzik dosyasını at oyunda calsın bunun kimse zararı olcağını düşünmüyorum ben eski müzik dosyasıyla degiştirdimde eski müzikler calıyordu daha hoş oluyordu özellikle tavsiyem slotları keserkenki müzik dosyasını silmendir hep aynı müzik calması tamamen baş ağrısı #EMO_ALT_1#
280 gün önce oluşturuldu #3
Tricheur
Seviye 13, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
eğer bana bi yardımcı olabilirseniz cidden çok mutlu olucam bunu nasıl yapabilirim, 4storyi oynamak istiyorum ama beni bağlayan birşeylerin olması lazım eski müzikler benim için yeterli
279 gün önce oluşturuldu #4
Tricheur
Seviye 13, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
dediğini yaptım ama artık hiçbir yerde müzik çalmıyor ne yanlış yaptım acaba #EMO_ALT_2#
279 gün önce oluşturuldu #5
Abdanlberia
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Şu anki patch de bulunan müziklerden çok az var ve hiçbir yerde bulamıyorum eski oyunumuzdaki muziklerin birazı youtubede var ama her iki döneminde müziklerini dosya linki halinde istiyoruz!!!!
278 gün önce oluşturuldu #6
FederalAgent
Seviye 106, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Merhaba Abdanlberia,

Arkaplanda oyunun akış durumuna göre devreye giren müzikler zamanında benim de kulağıma hoş gelmişti ve ilgi odağım olmuştu.

Ben de oyunun ses dosyalarına erişerek arkaplan müziklerini topladım ve bir RAR haline getirmiştim.

Aşağıdaki adrese hazırlamış olduğum RAR'ı yükledim, dilersen arkaplan müziklerini edinebilirsin. Sanırım yaklaşık 30 tane var, eski ve yeni sürüm müzikleri dahil.

http://dosya.co/0s3t...ikleri.rar.html

Umarım yardımcı olmuştur.

İyi forumlar dilerim.
278 gün önce oluşturuldu #7
Abdanlberia
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Çok teşekkür ederim FederalAgent beni çok mutlu ettin hemen indiriyorum #EMO_ALT_3#
278 gün önce oluşturuldu #8
Roswaal
Seviye 10, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
dediğiniz müziklere eski sürüme sahip olan bir 4story private serverından buldum hepsi tdm olarak geçiyor windows media player ile açılabiliyor ama anlamadığım şey müzikleri değiştirince sanki playlist başlatmışım gibi rastgele çalıyor her müzik durmadan , ahenk ovasında lonbaley çalıyor yani #EMO_ALT_4# bu sorunu nasıl çözücem hiçbir fikrim yok başka bir şey daha mı yapmam gerekiyor acaba müziklerin doğru yerde çalması için
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.