YORUMLARINIZI BEKLIYORUM

2
383 gün önce oluşturuldu #1
iHowlinWoLF
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Derion
Bugünkü savaşta gördüğünüz buflarla o kalabalıkta yediğim hasar... #EMO_ALT_1#

Bu da o buflarla sahip olduğum defans #EMO_ALT_2#

383 gün önce oluşturuldu #2
Nyami
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
4k defansa 19k lav stunu iyiymiş hocam. Bizde 2k defans var 2 katı hasar yersek bu mantıkla. 38k tek yedin öldün çık #EMO_ALT_3#
Bizi öldürmeyen darbe güçlendirir ..
383 gün önce oluşturuldu #3
NegativeQ
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Şans denilip geçilmemeli. O kadar buffı olmasaydı ne olacaktı 25 K mı atıcaktı ? Bu zırh-silah dengelerindeki sorunla ilginelilmeli. Yüksek defans olarak bilinen bir sınıf ya hani büyücüye falan tek atıp geçiyor galiba #EMO_ALT_4#
383 gün önce oluşturuldu #4
EfkenGod
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Canın nekadar cok ise yiyeceğin hasar okadar fazla olur gibi bir genelleme yapmak istemiyorum ama 61k canın ile bir ilgisi olabilir.

30k canın olsa belkide 5 k yiyecektin
Büyücülerin hükmü Çağırıcılar portaldan geçene kadar.
383 gün önce oluşturuldu #5
iHowlinWoLF
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Derion

Canın nekadar cok ise yiyeceğin hasar okadar fazla olur gibi bir genelleme yapmak istemiyorum ama 61k canın ile bir ilgisi olabilir.

30k canın olsa belkide 5 k yiyecektin

Maalesef bu yoruma katılmıyorum. Yenilen hasar tamamen Toplam HP den bağımsız bir şey.
383 gün önce oluşturuldu #6
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Üzerindeki zırhlar 44 seviye ise bu rakama şaşırmadım diyebilirim.. Evet 19k çok ciddi bir dmg ancak 44 zırhların buglu olduğunu, olması gereken savunmayı vermediğini, diğer bir deyişle zırhın 4.2k yazsa bile gerçekte verdiği savunmanın bunun çok altında olduğunu videolarla ispatlamıştım. Bunu yönetime sunmuş, yönetim tarafından da kabul görmüştü ve onlarda bu konuyu yazılıcımlara iletmişti. Yaklaşık 1 senedir hala konu pending.. Düzelteceklerini de sanmıyorum açıkcası...

Bu sebeple herkese tavsiyem (kendi loncama defalarca söylediğim birşey bu) 44 itemlerinizden acilen kurtulun..

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

383 gün önce oluşturuldu #7
iHowlinWoLF
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Derion
Konuya bir açıklık getiriyorum; bu hasarın oluşmasına bir karakter skilinin sebep vermesinin imkanı yok. Zaten ben de bu yüzden şaşırıp sizlerin yorumunu almak istemiştim. Lakin şöyle bir seçenek var ki sebebin bu olması muhtemel. Bildiğiniz üzere lonca skillerinden bir lider skili düşmana total HP üzerinden hasar veriyor. Bu hasara bu skil neden olmuştur diye düşünüyorum, çünkü başka bir seçenek yok.
382 gün önce oluşturuldu #8
VakanaVEVO
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
Bende bunun bir itemle hasar verdiğini düşünmüyorum lonca skili ile vurulan bir atack oldugunu dusunuyorum sonucta showtime loncasının neredeyse butun skıllerı usta.
382 gün önce oluşturuldu #9
lSmile
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian

Bende bunun bir itemle hasar verdiğini düşünmüyorum lonca skili ile vurulan bir atack oldugunu dusunuyorum sonucta showtime loncasının neredeyse butun skıllerı usta.

Loncamız 45 Seviye Hepsi Full #EMO_ALT_5#

Lonca - kişisel dövüş skillerinden birisi olabilir. Bunlar olmasa dahi Silahı 28 48 ve muharebe basılı ces + leya + kendi buffları mevcuttur.
Mücadele edenler her zaman kazanamazlar ancak kazananlar her zaman mücadele edenlerdir.
382 gün önce oluşturuldu #10
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
O anın fotoğrafını alabilsen belki kesin birşey söyleyebilirdik. Mesela o anda zırh kırma debuff'ının etkisi altında olma ihtimalin var. Yanında sana vurmakta olan bir savaşçı var. Tabi sadece lSmile'ın dediği gibi de olabilir.
Türk'üm, doğruyum, çalışkanım. İlkem, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi, özümden çok sevmektir. Ülküm, yükselmek, ileri gitmektir. Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.     Ne mutlu Türk'üm diyene !
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.