YORUMLARINIZI BEKLIYORUM

1
209 gün önce oluşturuldu #11
iWeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Loncamızın Kahramanca hücüm yeteneği 10/10 zırhınız kırılı olupta kahramanca hücüm yemiş olabılırsınız xCelest'in silahı 28 48 kahramanca hücüm canına göre vurur canının ne kadar fazla ise o kadar fazla hasar alırsın
bu hasarın büyücü yetenegiyle olmadıgı açık ve net ortada
Münakaşada Zafer mağlup olanındır, Yenilmek zenginleşmektir.
208 gün önce oluşturuldu #12
TOLHILDAN
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian

Üzerindeki zırhlar 44 seviye ise bu rakama şaşırmadım diyebilirim.. Evet 19k çok ciddi bir dmg ancak 44 zırhların buglu olduğunu, olması gereken savunmayı vermediğini, diğer bir deyişle zırhın 4.2k yazsa bile gerçekte verdiği savunmanın bunun çok altında olduğunu videolarla ispatlamıştım. Bunu yönetime sunmuş, yönetim tarafından da kabul görmüştü ve onlarda bu konuyu yazılıcımlara iletmişti. Yaklaşık 1 senedir hala konu pending.. Düzelteceklerini de sanmıyorum açıkcası...

Bu sebeple herkese tavsiyem (kendi loncama defalarca söylediğim birşey bu) 44 itemlerinizden acilen kurtulun..

bu sorun 48 itemler de aynı problem yaşanmakta sadece 44 değil o yüzden 44 lerden kurtulmaya çalışmayın yönetim ile olan görüşmemde kendileride bi sıkıntı olduğunu kabul etmiştir gerekli yerlere gerekli bildirimler yapıldı ama daha sorun çözüme kavuşmadı inşallah yakın bi zamanda tr serverine güzel bi düzen yaparlar bu konuda İYİ OYUNLAR.
1
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.