AURA VE UZUN ZAMANDIR ENVANTERDEKİ BOŞ YUVA HAKKINDA

23 gün önce oluşturuldu #1
Abdanlberia
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Birkaç gün önce bir 4story pvp serverinin resmi ile karşılaştım.Resimde karakterler skill esnasında resimlerini kaydetmiş gibi görünüyorlarda sorduğumda ise o pvp serverinde bulunan aura kostümü olduğunu hatta bir Türk arkadaşımızın dediğine göre kostüm bölümünde boş bulunan aksesuar tarafına koyulduğunu öğrendim. Yani bu da bir kostüm.

(Çektiğim resimdeki yere konuyormuş bu ışıklar yani anlamayanlar için)

Eee tabi başta inanmadım ama sırf doğruluğunu araştırmak için o serveri indirdim ve kendim şahit oldum işte o çektiğim ss ler.(Servere ilk giriş yaptığımızda oyun bize 9999 altın verdiği için oyunda hiçbir item altına satılmıyor herşey bp ile satılıyor sanırsam ordaki bp ye ise credi diyorlar bunun için kendime bir tane alamadım)

Alev aura kostümü

Mor aura

Karanlık aura

Yarasalı karanlık aura(Diğer karanlık auradan farklı)

Işık veya yıldırım aura

Bu auralar dışında buz, fırtına mavisi ve doğa yeşilinin renginde auralarda gördüm oyuncularda bu auraları da kendi aralarında satabiliyorlar.

Düşünsenize sıradan pvp yapımcıları bunu başarabiliyorsa bizim olduğumuz sunucu veya alman sunucusundaki yöneticiler neden başaramasın.Onlar yaptıysa bu oyun için çok da zor olmamalı.

***Şahsi fikrim ise doğa üstü güç kullanabilen karakterleri yönettiğimiz mmorpg oyununda neden samanda etek cicekten kafalık kostümleri veya binek olarak avrupadaki çocuk parklarındaki tahta atlara biniyoruz.O kadar gereksiz kostüm ve binek olacağına sadece şu auralar olsa bile yeter en azından tabi yorum sizlere kalmış

Sevgilerimle ABDAN
23 gün önce oluşturuldu #2
sHeavenly
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor
Katılıyorum bizzat bu düşüncemi Sayın CL pegasus a iletmiştim kendisi böyle birşeyin düşünülmediğini söylemişti ama gelirse çok iyi olucağının herkes farkındadır
20 gün önce oluşturuldu #3
vMisserYv
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
Umarım gelir. Çok hoş
7 gün önce oluşturuldu #4
Lillardy
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Gor
Katılmıyorum Oynun Fps i zaten oldukça düşük yeni gelen bir şey olucağı için herkesin de elinde olucak ve FPS daha düşücek savaşlarda oldukça kalabalıkken bile oyundan atıyor birde auralı düşününce korkunç bir oyundan düşme ile karşı karşıya kalırız
Hayat Sana Limon Veriyorsa Mercimek Çorbasına Sık
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.