TURNUVA SİLAHLARI HAKKINDA

31 gün önce oluşturuldu #1
Nyami
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Merhaba. Bu gün dünyalarda bu kılıçları gördüm. Acaba turnuva ödüllerinde bu şekilde bi değişikliğe gidildi mi yoksa bu başka bir etkinlik ödülü mü? Bilgilendirirseniz sevinirim.

https://hizliresim.com/d7NZZ7
31 gün önce oluşturuldu #2
iWeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Savaşçılar zaten sağdaki kılıcı alabılıyor ama değişikliğe hiç gerek yok ^^
Münakaşada Zafer mağlup olanındır, Yenilmek zenginleşmektir.
31 gün önce oluşturuldu #3
Nyami
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Bunları alan kişi düzenbaz. Ve düzenbazların kılıç aldığını ilk kez gördüm.
31 gün önce oluşturuldu #4
Lillardy
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Gor
Bir değişiklik olsa yan kılıçları taktığında turnuva sorumlusunda o gözükür savaşcılarda öyle mesela kalkan takarsan kalkan kılıc geliyor balta takarsan tek el geliyor düzenbazda ne takarsan tak pence gösteriyor yani değişikliğe gidilmedi bizim serverada gelmez
Hayat Sana Limon Veriyorsa Mercimek Çorbasına Sık
30 gün önce oluşturuldu #5
SHaNKSQQ
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Yabancı server larda takı olsun silah olsun turnuva olsun pet olsun bir çok değişik event olurken bizim serverımızda neden hiç bir şey olmuyor ayda yılda bi exp + eventi geliyor 2 yıl 3 yılda bi pet eventi geliyor neden böyle ilgisizlik var TR serverında?
30 gün önce oluşturuldu #6
NegativeQ
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Gor
x
30 gün önce oluşturuldu #7
SHaNKSQQ
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Muharebe ve dünyalar en büyük örneği zaten. Aynı + lı silahlar hatta daha iyileri ile girmemize rağmen damage farkı nedense çok çok üst seviyelerde. Benim elimde +24 silah varken 10k vuramıyorum hadi 10k yı da geçtim 6k yı vuramıyorum ama yabancı oyuncu eli +19 veya 22 iken bana 12k hasar verebiliyor. Bunları artık silah opsuna mı bağlarız zırh opsundaki farklara bağlarız bilemem ama şunu biliyorum ki TR server ı en alt seviyelerde diğer serverlara göre ve diğer server oyuncuları da TR serverı oyuncularına göre çok çok iyi şartlar altında oynuyor.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.