GAMEFORGE NE OLACAK BU OYUNUN HALİ?

58 gün önce oluşturuldu #1
zDarko
Seviye 110, Lapiris
Rahip
Derion
İlk olarak herkese iyi forumlar. Başta şunu söylemek isterim ki 4Story Türkiye sunucusunda en iyi ve en kaliteli oyun yönetim ekibine sahibiz. Oyuna başlarken ilk ticket attığımda ilk foruma konu yazdığımda bu değerli ekibe saygım her zaman sonsuzdur ve sonsuz olacaktır(Takımdan ayrılan,takımda hala var olan). Fakat bir yıl içerisinde oyun takımını sayılı olarak oyunda gördüm. Eski günlerde ki etkinlikler ne yazık ki yapılmıyor ve buda oyuncuların oyundan soğuması için bir sebep ne yazık ki.. Forumda,İRC'te bizlere yardımcı oluyorsunuz fakat oyun içerisinde bizimle bu zevki niye ortak yaşamıyorsunuz.Bu konuda bir açıklama yapmanızı bekliyorum.
Oyunda bir optimizasyon sorunu var bu konu hakkında sizinde bilginiz vardır elbet.(Hatam var ise açıklama yaparsanız sevinirim.)
Optimizasyon sorunu nedir ?
Oyun stüdyolarının tembelliği olarak tanımı var. Bazı stüdyolar bu işi büyük bir titizlikle yaparken bazıları fazla ciddiye almadan, kolaya kaçıp alelacele düzenlemelerle piyasaya sürerler ve bir umutla bu sorun ne zaman düzelecek diye biz oyuncular bunu bekleriz ve hala bekliyoruz #EMO_ALT_1#
Evet şimdi ise oyun pencere modundan ne zaman çıkacak.(Optimizasyonun düzeltilmesinden ümitli değilim,bari tam ekran oynayalım oyunu..) Zamanında Windows10 sorunu yüzünden oyuna girmeyen,oyunu bırakan kişiler oldu. Aylar sonra bu sorunu düzelttiniz fakat oyunu pencere moduna aldınız buda akıcı ve keyifli bir oyun deneyimi sağlamıyor. Ne zaman tam ekran oynayacağız?
Son olarakta oyunda karşılaştığım bazı buglar..
-Bineğe bindiğimde be indiğimde binek kayboluyor.Karakter atmadanda gelmiyor.
-Şahsi olarak söylüyorum. Örneğin; Büyücü şafak zırhı giydiğimizde eldivenin yanlardan taşması. Bu bir bug mu yada eşyalar hazırlanırken böyle mi hazırlandı?
-Muharebeye girdiğimde yabancı birisi sürekli w,w,w,w,w basıp 6.his basmaya çalışıyordu videosunu alamadım. Bug yapmaya çalışıyor büyük ihtimal..
-Dünyalarda durduk yere hasar alıyorum ve bazen +0 setsiz bir şekilde giriyorum dünyalar savaşına.

Oyun yönetimi teknik problemleri siz düzeltemezsiniz oyuncular olarak farkındayız.Şirkette çalışansınız. Yukarıda belirttiğim konuların en azından, Ne zaman düzeleceği?,Nelerin yapıldığı?,Bu hatalar için adım atıldı mı? bunlar hakkında bilgi almak istiyorum kişisel olarak. Metnimi okuyan herkese teşekkürler.
58 gün önce oluşturuldu #2
PegasusTR
ADMİNİSTRATORS

Takım olarak oyuna girip oyuncular ile vakit gecirmeyi görevden çok büyük bir keyif olarak görüyor ve bunu yapmaktan mutluluk duyuyoruz. (Oyun içi online saatim neredeyse bir oyuncu kadar #EMO_ALT_2# )

Son zamanlarda sizlerle pek vakit geçiremediğimizin ben de farkındayım. Maalesef takımdaki her bir yöneticinin gerçek hayatlarında yaşadığı yoğunluktan dolayı zamanı sadece zorunlu görevlerini yapmasına yetiyor. Bu oyuna hiç girmediğimiz anlamına gelmiyor. Çoğu günlerde oyuna giriş yapıyoruz lakin görünür olup sizlerle zaman geçiremiyoruz. Lakin ilerleyen günlerde seveceğiniz etkinlikler olacak ve ek olarakta bizlerde daha fazla oyunda sizlerle zaman geçirmeye çalışacağız.

Yaşadığınız pencere modu gibi sorunları her hafta şirkete rapor olarak iletiyoruz. Bizlerde bu tarz sorunların biran önce çözülmesini istiyor ve bekliyoruz.

Binekle yaşadığınız sorunu birkaç oyuncu iletmişti. Herkeste bu sorun yaşanmıyor diye biliyorum. Zamanında bu konuyu da şirkete iletmiştik. Oyunun genelinde bu sorun olmadığı için sorun oyun kaynaklı olarak gözükmüyordu.

Diğer eldiven konusunda yaşadığınız sorun ise anladığım kadarıyla itemların tasarımıyla ilgili. Ve bu konuda maalesef yapacak birşey yok. ( silahların pelerinleri delip geçmesi gibi bir sorun yaşıyorsunuz sanırım. )

Muharebede bahsettiğiniz bug konusunda bu güne kadar 1 oyuncumuz video ile bildirimde bulundu. Tüm takım olarak videoyu incelediğimizde ve şikayet edilen oyuncunun ülkesinden yöneticiler ile de bu videoyu incelediğimizde alınmış olan videonun bu bugu yeterli anlatmadığına karar verdik. Yeterli bir kanıt ile bu konu bize iletildiğinde daha sağlıklı şekilde şirkete iletebileceğiz.

Dünyalar savaşında yaşadığınız konudan ise haberdarız. Bu konu da raporlarımızda yer alıyor.

Keyifli oyunlar dilerim...

Team Coordinator a.k.a Crew Leader
58 gün önce oluşturuldu #3
zDarko
Seviye 110, Lapiris
Rahip
Derion
Sorularımı samimi bir şekilde cevapladığınız için teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.