RUH EŞİ NASIL OLUNUYOR?

140 gün önce oluşturuldu #1
BeYaZoLuMm
Seviye 81, Lapiris
Rahip
Valorian
Eskiden olan artık olmayan bir özellik mi acaba ? Ben beceremedim yapmasını. Nasıl yapılıyor yardım eder misiniz ?

Oyunu 2006 ortaokul yıllarımdan beri oynarım, geçen gün tekrar başladım anıları yad etmek güzel oluyor. ^^
140 gün önce oluşturuldu #2
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Oyun 2008-2009 gibi çıkmamış mıydı#EMO_ALT_1#

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

139 gün önce oluşturuldu #3
BeYaZoLuMm
Seviye 81, Lapiris
Rahip
Valorian
2009 yıllında hatırladığım FightClub loncası falan daha yeni kuruluyordu. 2006 yı yanlış hesaplamışım çünkü zaten zaten ben 5. Sınıf oluyorum #EMO_ALT_2# 2007 olmalı, Hani yine de 2008 e ihtimalini düşünüyorum yani orta 2. Sınıfta zaten oynadıgımı net hatırlıyorum. Ama ben 2007 yani orta 1 deykende oynuyorum diye hatırlıyorum.Yanlış mı hatırlıyorum orası artık silinik Şimdi geldim 21 yaşıma kısaca baya oldu #EMO_ALT_3#

Neyse sonuç olarak hala sorumun cevabını alamadım ^^
139 gün önce oluşturuldu #4
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Gizemci mi neydi ona gidiyorsun bir miktar gold istiyor veriyorsun kimle ruh eşi olacaksan onun ismini düzgünce yazıyorsun bukadar...

Not: Diğer kişi de seni yazmalı ki ruh eşinin avantajlarından yararlanın.. Yoksa tek taraflı platonik aşka benzer bu iş.d

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

137 gün önce oluşturuldu #5
BeYaZoLuMm
Seviye 81, Lapiris
Rahip
Valorian
Olmuyor ya deniyorum deniyorum olmuyor aynı anda falan basıyoruz yok olmuyor #EMO_ALT_4#
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.