WTFAST YASAĞI ARTIK KALDIRILSIN!

42 gün önce oluşturuldu #1
Img0d
Seviye 13, Lapiris
Büyücü
Valorian
WTFastı ilk kullandıgım an bu oyunu şu zamana kadar gerçekten oynamıyormuşum dedirtti bana. öyleki keyifli ve akıcı bir şekilde oynamaya başladımki inanın çok daha keyifli ve sürükleyici bir havası oldu her oyuncunun hayali lagsız gecikmesiz bir oyun oynamaktır zaten bu konuya değinmeyecegim.
Az evvel 100 Mbps Bağlantı ile oyuna bağlandım. Ping süresine baktım ortalama olarak 150-200 aralığında dalgalanıyordu. Windows 10 kurulu Asus marka 8000TL'ye aldığım ROG sistemini kullanıyorum. İnanın bana Ping süresi için şuan yapmadığım hiç bir işlem kalmadı. Sistemin Regedit kayıtlarını tamamen Pinge dayalı ince ayarlarla donattım. Ona rağmen halen 150-200 Pinglerde dolaşıyorum! WTFast sayesinde 30-40 ping aralığında ciddi anlamda lagsız ve keyifli bir oyun sürüyordum, sürüyorduk! Taaki..Yönetici arkadaşlar Kırmızıyı yakana kadar!

Biliyorum çok fazla konu açıldı bu olay ile ilgili. Lakin oyuncuların gerçekten bu programa, programlara ihtiyacı var. İhtiyacı var diyorum çünkü Türkiye standartlarında her ne kadar hızlı bir internete sahip olsanız dahi ping sorununu aşmamıza imkan yok. Bize bir imkan tanınmış sadece bize degil tüm dünyaya global olarak bütün oyuncuların arayıpta bulamadığı şeyi altın tepside sunmuşlar bizlere. Ve şuana kadar sadece bizim oyunumuzda yasak olduğunu görüyorum! Teknoloji gelişiyor, imkanlar artıyor. Günden güne bütün online RPG,FPS,MMORG oyunları artık WTFast ve benzeri Ping düşürücü programlara yer veriyor. Neden mi? Bir oyun yapımcısı oyuncuyu mutlu etmek ve oyuncuyu oyuna baglamak, yeni oyuncuları çekmek için elinden gelen herşeyi ortaya döker. Oyuncu hatasız, gecikmesiz, eğlenceli vakit geçirecegi bir oyun ister. Yapımcılarda bu kurallara uyarak hareket eder. ve oyuncuya istediği şeyleri vaat eder.

Tüm oyuncular adına sizden tekrardan bir ricada bulunuyoruz, Biz her ne kadar en kaliteli, hızlı modemi alsakta, Bağlantımızı hızlandırsakta Ping sorunu sunucularla alakalı bir problem. Ve bunun üstesinden gelecek programlar şuan mevcut. Bırakın artık biz oyuncular rahat bir oyun keyfi sürsün. Sizde biliyorsunuzki şuan bu durumdan hiç bir oyuncu mutlu değil. Muharebede yabancı oyuncular gayet seri bir biçimde oynayıp, keyif sürerken neden biz ezilen tarafta oluyoruz? Yeter artık. Sizlerin bizi anlamınızı umut ediyoruz. Ve ricamız olan bu yasağı kaldırmanızı talep ediyoruz.
42 gün önce oluşturuldu #2
ßloodPoint
Seviye 78, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
+1 kesinlikle katılıyorum oyundan zevk almıyoruz artık ping fazla zaten yuksek sistemle bile fps dusuk oluyor bari buna izin verilsin
42 gün önce oluşturuldu #3
iWeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Katılmıyorum WTFast dedigimiz uygulama ücretli oyundaki bazı oyuncuların maddi durumu yeterli olmıyabilir bu seferde oyuncular arasında eşitsizlik olur zaten ban sebebi olmasıda muhtemelen oyuncular arasında farklılık haksızlık olmasıdır
Münakaşada Zafer mağlup olanındır, Yenilmek zenginleşmektir.
41 gün önce oluşturuldu #4
GAIP
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
-1 Katılmıyorum.WTFast uygulamasının faydasını herkes gibi bende biliyorum çünkü diğer pvp serverlerinde kullanıyorum fakat TR serverinde kullanılmasına tamamen karşıyım çünkü birçok oyuncu bu WTFast programıyla ip adresini değiştirip hile veya bug yapıp marduktan esans kasıp turnuvada hile açtılar.Birçok insan da bu programla ban yemeyi göze alıp sinirlendiği kişiye hakaret ediyorlardı ve bu program ping düşüren birçok oyuncuya aynı ipyi atadığı için masum insanlarda ban yiyorlardı.Bu yüzden herkes için gelmemesi daha faydalı.Ping konusunda şirketin farklı çözümler düşünmesi gerekir oyuncularında farklı öneriler sunması gerekir.
41 gün önce oluşturuldu #5
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
GAIP +1
Bu arada gecen gün ardirde neden bana focus attın #EMO_ALT_1#
41 gün önce oluşturuldu #6
GAIP
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Bizim okçumuz yoktu ve sende de keder vardı.Birimizin seni kesmesi gerekiyordu #EMO_ALT_2#
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.