WİNDOWS10 KASMA SORUNU DÜZELDİ Mİ?

41 gün önce oluşturuldu #1
Erdictus
Seviye 69, Lapiris
Büyücü
Derion
Sistemimi değiştirmek istemediğimden dolayı ilk bozulduğu zamandan beri oyuna girmiyorum. Soruma cevap olur diye biraz açılmış konuları inceledim bu konuda şikayet eden biri var mı diye ama göremedim. Eğer düzeldiyse tekrar döneceğim.
5 gün önce oluşturuldu #2
SlowyDefend
Seviye 93, Lapiris
Rahip
Derion
Ne yazık ki ısrarla çözüm getirmiyorlar. Şuan ben de bunun için çaba sarf ediyorum. Umarım bu kadar önemli bir durumu göz ardı edip bütün kullanıcıların win8 ve win7 olduğu hayaliyle yaşamazlar.
4 gün önce oluşturuldu #3
Sahra
OYUN ADMİNİ

Çözüm getirilmediğini kim söylüyor? Windows 10 ile oyuna giriş yapılabiliyor. Giriş yapamıyorsanız bireysel bir sorundan kaynaklı olarak yapamıyorsunuzdur. Bunun için de ticket atabilirsiniz. İnsanları yanlış yönlendirmenize gerek yok. 

4 gün önce oluşturuldu #4
Bofur
Seviye 82, Lapiris
Okçu
Valorian
Ya şuanki söyleyeceğim şeyin bunla alakası yok ama bu alan skilleri düzeltilmesi lazım bugün kaç defa karşılaştım bu bugmudur sorunmudur her neyse alan skilinden 1-2 metre uzakda olmamıza ramen sebebsizce hasar alıyoruz bunları ne zaman düzeltilecek acaba çok merak ediyorum hala farkına varılmaması çok saçma değilmii ?
3 gün önce oluşturuldu #5
xObserver
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Alandan 1-2 metre uzakta olunduğu halde hasar yemeyi bilmiyorum fakat senin dediğin olay örneğin büyücüde buzların düştüğü yerden uzaklaşmış olsan bile alanın ilk atıldığı çapından çıkamamış olmandan kaynaklanabilir. Yada rahipte özellikle, kasırga sadece küçük bir alana vuruyor fakat alanın çapı daha geniş olduğundan etrafınada hasar veriyor, oynayarak ezberlemen gerek başka şans yok gibi #EMO_ALT_1#
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.