ZEMİ 4STORY GLOBAL SERVERİ KAPATMA KARARI ALDI. BİZE BİRŞEY OLACAK MI?

1
3
312 gün önce oluşturuldu #11
TOLHILDAN
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian

oyun bakıma gırmıs bende server kapandı sandım #EMO_ALT_1#

tamda seni kesecekkene hemde şanslısın hacker serveri mi kapattın #EMO_ALT_2#
312 gün önce oluşturuldu #12
oDemirsah
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor

oyun bakıma gırmıs bende server kapandı sandım #EMO_ALT_3#

tamda seni kesecekkene hemde şanslısın hacker serveri mi kapattın #EMO_ALT_4#

yaaa 2 kişisiniz tek basıma daldım gene kesemedınız ben daha napaym #EMO_ALT_5#
312 gün önce oluşturuldu #13
MajestyTR
COMMUNİTY MANAGER

zaten suanki devam eden eventler klasikleşti artık oyunda kime sorsanız hangi ay hangi gün hangi eventin geldiğini ezbere bilir. Benim sorumdaki amaç farklı farklı daha zevkli daha çok oyuna ısıtacak eventler gelecek mi ki daha geçen ay event önerisinde bulundum - bulunduk bi kaçar tane kaale bile alınmadılar.

Yine suan da devam etmekte olan %100 den baslayip, %400e kadar cikacak olan ve bir ay boyunca araliksiz devam eden EXP ve Seref puani etkinlikleri var. Bu hem oyuncularin lvl olarak gelisimini bir anda hizlandiracak hemde PVP anlaminda oyunu canlandiracak 8 yil boyunca yapilmis olan en kapsamli ve uzun süreli etkinlik, buna ragmen en ufak bir olumlu tepki, bir memnuniyet belirtisi alamadik malesef. Benim yukarda yazdigim ilk cümle sizi tatmin etmiyor olsa da, ikinci cümlemde etkinliklerin artirilacagina net olarak degindim. 

Bunun yani sira, bu mesajda da bahsettigim bu aralik ayinda yapilmakta olan en kapsamli etkinlige herhangi bir geri dönüs, bir memnuniyet belirtisi yahut olumlu bir tepki dahi alinmadi. Sizler nasil sirketin ve takimin oyuna yaklasimina dikkat ediyor ve bununla kendinize bir yol haritasi ciziyorsaniz, bizlerde sizlerin geri dönüslerinizi tepkilerinizi takip ediyor ve buna göre bir yol haritasi ciziyoruz. Bu tür etkinliklerde herhangi bir geri dönüs olmamasi oyuncularin bunu umursamadiklari, olsa da olur olmasa da dedikleri anlaminada geliyor. Olumsuz oldugu gibi, olumlu tepkilerinizi de bizlerle paylasin ki, oyuncular cok memnun kaldi bu tür etkinlikleri artirmali, yeni yeni etkinlikler üreterek onlari memnun etmeliyiz seklinde bir anlam cikarabilelim ve bu yolda ilerleyelim. 

Posted Image

312 gün önce oluşturuldu #14
TOLHILDAN
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian

oyun bakıma gırmıs bende server kapandı sandım #EMO_ALT_8#

tamda seni kesecekkene hemde şanslısın hacker serveri mi kapattın #EMO_ALT_9#

yaaa 2 kişisiniz tek basıma daldım gene kesemedınız ben daha napaym #EMO_ALT_10#

bakıma gireceğini biliyordum 1 dk içinde alamazsan atıyor oyundan sende gelecek günü buldun oyaladın zaten alamadan kapandı 1 dk süre bitti kesemedik konuyuda başka yere götürdük bu arada #EMO_ALT_6# 4story kapanmıyormuş onu anladık sıkıntı yok daha çok karşılaşırız #EMO_ALT_7#
312 gün önce oluşturuldu #15
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Sayın MajestyTR,

Açıklamalarınız için teşekkür ederim. Umuyorum şirketin bundan sonraki izleyeceği tavır bizlerde "şirket oyunla artık ilgileniyor" hissiyatı yaratabilir.

Bununla birlikte hepimizin mrk ettiği bir konu var, sorularımda da yer alıyordu.. Pencere modu sorunu neden bukadar uzadı? Şuan bu konu ile gerçekten ilgilenen bir ekip var mı? Sırf bu sebepten hala win10 u güncelleme almadan kullanan çok arkadaşım var, ben de dahil.

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

312 gün önce oluşturuldu #16
TOLHILDAN
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian

zaten suanki devam eden eventler klasikleşti artık oyunda kime sorsanız hangi ay hangi gün hangi eventin geldiğini ezbere bilir. Benim sorumdaki amaç farklı farklı daha zevkli daha çok oyuna ısıtacak eventler gelecek mi ki daha geçen ay event önerisinde bulundum - bulunduk bi kaçar tane kaale bile alınmadılar.

Yine suan da devam etmekte olan %100 den baslayip, %400e kadar cikacak olan ve bir ay boyunca araliksiz devam eden EXP ve Seref puani etkinlikleri var. Bu hem oyuncularin lvl olarak gelisimini bir anda hizlandiracak hemde PVP anlaminda oyunu canlandiracak 8 yil boyunca yapilmis olan en kapsamli ve uzun süreli etkinlik, buna ragmen en ufak bir olumlu tepki, bir memnuniyet belirtisi alamadik malesef. Benim yukarda yazdigim ilk cümle sizi tatmin etmiyor olsa da, ikinci cümlemde etkinliklerin artirilacagina net olarak degindim.
Bunun yani sira, bu mesajda da bahsettigim bu aralik ayinda yapilmakta olan en kapsamli etkinlige herhangi bir geri dönüs, bir memnuniyet belirtisi yahut olumlu bir tepki dahi alinmadi. Sizler nasil sirketin ve takimin oyuna yaklasimina dikkat ediyor ve bununla kendinize bir yol haritasi ciziyorsaniz, bizlerde sizlerin geri dönüslerinizi tepkilerinizi takip ediyor ve buna göre bir yol haritasi ciziyoruz. Bu tür etkinliklerde herhangi bir geri dönüs olmamasi oyuncularin bunu umursamadiklari, olsa da olur olmasa da dedikleri anlaminada geliyor. Olumsuz oldugu gibi, olumlu tepkilerinizi de bizlerle paylasin ki, oyuncular cok memnun kaldi bu tür etkinlikleri artirmali, yeni yeni etkinlikler üreterek onlari memnun etmeliyiz seklinde bir anlam cikarabilelim ve bu yolda ilerleyelim.

Sayın adminim size her nekadar geridönüş olmadıysada oyuncu arkadaşlar buna çok sevinmiş durumdalar gerçekten güzel bi düşünce yürürlüğe koydunuz kendim lvl kasmıyorum ama sürekli oyunda aktif olduğumdan dolayı oyuncuların birbiriyle olan konuşmalarından gördüğüm kadarıyla bu duruma çok seviniyorlar umarım bu hızla devam edersinizde örneğin zaten lvl i 140 olanlarında katılabileceği etkinlikler olur herhangi bi düşüncem yok ama oyunculardan gelen öneriler değerlendirilebilir teşekkürler.
312 gün önce oluşturuldu #17
oDemirsah
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor
sabırsızlıkla beklıyorum senı #EMO_ALT_11#
312 gün önce oluşturuldu #18
xPallasxD
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
Eventten o kadar cok kişi memnunki herkez danışman kasıp item alıp satıyor bence oyun daha da canlanıyor , kimse belitrmesede cogu kişi memnun daha cok xp eventi istiyoruz saygılarla #EMO_ALT_12#
312 gün önce oluşturuldu #19
SHaNKSQQ
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Derion
Eventlerden memnun olmuyoruz demiyorum ki. Demek istediğim sürekli aynı eventler herkes biliyor artık ne zaman hangi eventin geleceğini. Gelen eventten çok memnunuz evet sabahtan aksama kadar danısman kasıyoruz hatta uyumadan günlerce sabahlıyoruz ama sadece belirli özel günlerde gelmelerinden sikayet ediyorum. Biraz daha farklılık olsun event önerisi yapıyoruz geri dönüş bile olmuyor. Önceden gm ler merkezlere gelir sohbet falan olur eğlencesine bir şeyler yaparlardı artık o da yok sehirlerin yolunu unuttular resmen.
312 gün önce oluşturuldu #20
CooLStarZ
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Helal sanaaaa
1
3
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.