ZEMİ 4STORY GLOBAL SERVERİ KAPATMA KARARI ALDI. BİZE BİRŞEY OLACAK MI?

1 2
306 gün önce oluşturuldu #21
Mogadishu
Seviye 102, Lapiris
Savaşçı
Valorian
HAFTALIK BAKIM ÇALIŞMASI YAPILDI YINE VE YINE OYUNA GIREMIYORUZ. SURUM YUKLENMEDEN ONCE GEREKLI KONTROLLERI KIM YAPIYOR ? 2010 ONCESINI VE BUGUNU KIYASLAYIN. AMAÇ OYUNU GELISTIRMEK DEĞİLDE SANKI SABOTE ETMEKMIS GIBI CIDDIYETSIZCE CALISMALARI KIMSE DENETLEMIYORMU ? ÇOĞU ARKADAŞIMIZ ARTIK OYUNDA YOK. KACTANE ESKI OYUNCU KALDI BIR BAKIN VE SEBEBINI DUSUNUN LUTFEN. 13.12.2017 VE SAAT 18.32 SUNUCU BAKIMDA YAZIYOR. MUHTEMELEN BAŞKA BIR HATA. BU SAATE BAKIM KALMAZ. ŞIMDI SORUM ŞU : OYUNA NEDEN GIREMIYORUM?
Anıl
306 gün önce oluşturuldu #22
EceDizzyy
Seviye 50, Lapiris
Büyücü
Valorian
Şimdi oyun kapandı mı ne oldu server bakımı diyo
306 gün önce oluşturuldu #23
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Çalışmaların arkasında neler yaşanıyor bilemeyiz. Bu sebeple yönetime karşı tavır almayalım ltf.

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

306 gün önce oluşturuldu #24
nbs1
Seviye 113, Lapiris
Okçu
Derion
Oyunu 2009-2010 senesine döndürme şansınız yok mu? Gerçekten şu anda kimsenin olmaması herhangi bir reklam amaçlı çalışma olmaması oyuncu sayısını azaltıyor ve eski dönemlerdeki gibi zevk vermiyor. Çok kez geri dönmeyi denedim fakat ne yazık ki olmuyor çünkü oyunda eksik olan tek şey hareketlilik çok az insan olmasına nazaran hazır itemler vs. oyunun yapısını bozdu ve yeni başlayan insanların çoğu oyunu anlayamıyor çünkü baştaki görevler çok saçma Ana şehirde doğmak çok saçma köyde başlayıp daha sonra şehire yükselmek herkes için daha cazip geliyordu. Şu anda herkesin iç içe olması arkadaşlıkları azaltmış durumda çünkü 15-20 level birisi kasılacağı yerde adam bulamıyor ve dolayısıyla yalnız kalıyor oyundan zevk almıyor ve bırakıyor. Eski rekabet eski tat, eski oyun tarzı, eski dostluklar bitti gitti gibi sanki Umarım bunların hepsine olmasa da bir kaçına çare bularak oyunu düzeltip eski community'e geri dönme şansımız olur. İyi forumlar.
306 gün önce oluşturuldu #25
BraveStarR
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Kaç aydır güncelleme gelmemesinden beliydi #EMO_ALT_1# something big is coming
294 gün önce oluşturuldu #26
xMeNaS
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Bilgisayarımdakı tek oyun la bu. Hayırdır nereye kapanıyor #EMO_ALT_2# 8 yıldır oynuyoruz surada #EMO_ALT_3#
Düş Peşindeysen, Düş Peşime.
294 gün önce oluşturuldu #27
xAnarshy
Seviye 86, Lapiris
Okçu
Derion
Yılbaşında kullanılmış Noel felinne şapkası hediye edilecek mi ?
290 gün önce oluşturuldu #28
Chanson
Seviye 49, Lapiris
Okçu
Derion
Kapanmaz umarım. Üni. Sınavına hazırlanıyoruz. Bitince ben ve bir arkadaşım yeniden başlayacağız.
286 gün önce oluşturuldu #29
IIeraII
Seviye 39, Lapiris
Büyücü
Derion
4story şapkası verirseniz oyuna dönerim #EMO_ALT_4# uzun zaman oldu oyundan ayrılalı tum arkadaşlara sevgiler saygılar. 2018 tüm herkese saglık huzur başarı ve 4story oyun ile güzel günler gecirmeniz dilegiyle, en kısa zamanda görüşmek ümidiyle.
Sen Hayırdır ?
271 gün önce oluşturuldu #30
BLackndBLu3
Seviye 94, Lapiris
Büyücü
Valorian
Sayin Comam MajestyTR nasilsiniz.

Hala aktif ve alakadar sekilde görevinizi devam ettiriyorsunuz. #EMO_ALT_5# Su oyunda kimsenin onemsemedigi aslinda bir sekilde hissettiği şu gözlere bir müddet sonra agri girme problemi hala devam ediyor bir 15 dk baktim oyuna perpesktifim sasti derinlik duygum karisti basima agri girdi nedir bu isin cozumu nasil bir ayar yapıyorduk.. Pencere modunda actim oyunu herhalde ekranin olculu durmamasida neden olmuştur bilemiyorum.

Lonbaley'i tekrar aktif ettirtirseniz harika olur tarzında, haha kilişe bir talep sunarak yazimi sonlandiriyor calismalarinizda basarilar diliyorum. #EMO_ALT_6#

Saygilar

Suat ®
®SUAT® Yil 2009-2013 Forum: AUniQuE - Liv3orDi3 Oyun : BlackndRed - CehiraCe - CeEBocu - BlackndBlu3 - ArnoldCivrdaGzer
1 2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.