ALMANYA SERVERİ BUGG IZİNİ

2 3
310 gün önce oluşturuldu #1
Laykiaa
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Merhabalar,Bugün Almanya serveri için GM nin bir açıklaması bulunuyor ;

Hallo Zeus!

Wenn also das Abbrechen von ANGRIFFSskills nicht mehr verboten ist, bedeutet das dann also:

- 10k/Pauli-Bug erlaubt!
- Auge/AGB/Gildenskills buggen verboten

S-6 (10k) hasar
Rumapark bugg
Göz bugg vs. İzin verildi tekrardan o serverde.

Bu durumun tekrar yasaklanmasını istiyoruz adamlarda ping sorunu zaten yok
bir de bugg izin verildi Yasaklansın tekrardan.
takipteyiz

Teşekkürler.
310 gün önce oluşturuldu #2
NegativeQ
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Gor
Server takımları arasında bazı kurallarda değişiklikler (wtfast cezası diğer serverlarda 1 aydan başlarken bizde sınırsızdı , yada bazı serverlarda her taraf özel pet doluydu) olabiliyor lakin bunlar kadar olmamalı. Bu gibi şeyler oyunu oynanmaz bir hale sokuyor. Kesinlikle karardan dönülmeli. Detaylı bir açıklama lütfen.
Teşekkürler #EMO_ALT_1#
309 gün önce oluşturuldu #3
LahmacunBey
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Derion
Kesinlikle haklı +1
308 gün önce oluşturuldu #4
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Neye izin verip neye izin vermedikleri çok umruma değil ancak olaya farklı bir açıdan bakıp birşey sormak istiyorum sayın Pegasus'a..

Sayın Pegasus Merhaba,

Biz bir değişiklik istediğimizde, bir öneri sunduğumuzda her defasında bunu diğer serverların da onaylaması gerektiğini söylüyorsunuz.. Peki sormak istiyorum bu Alman serveri kafasına göre iş yaparken kimden izin almışlar? Ben şahsım adına bizim forumumuzda böyle birşeyin onayımıza sunulduğunu hatırlamıyorum.. Ya bu çifte standarta son verilsin, ya da biz de öneri sunduğumuzda sizde diğer serverları es geçerek bunu gerçekleştirin istiyoruz...

Geri dönüş yapabilirseniz, minnettar kalacağız.

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

308 gün önce oluşturuldu #5
Laykiaa
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Sargonnas'a katılıyorum

Geri dönüş yapabilirseniz, seviniriz teşekkürler.
308 gün önce oluşturuldu #6
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
Sargonnas'a katılıyorum.
Türk'üm, doğruyum, çalışkanım. İlkem, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi, özümden çok sevmektir. Ülküm, yükselmek, ileri gitmektir. Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.     Ne mutlu Türk'üm diyene !
308 gün önce oluşturuldu #7
LahmacunBey
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Derion
Sargo +1
308 gün önce oluşturuldu #8
EzziyL
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
+1
308 gün önce oluşturuldu #9
rHeavenly
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
+1
308 gün önce oluşturuldu #10
Herkesdisco
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Derion
Alamanyayı dört storinin Amerikasi olarak düsünün bizde Türkiye biz pencere modunu windows 10 sorununu kınıyoruz ama güçlu olmadigimiz icün bizi takmıyolar Eyyyyy ! Alamanya sen kimsin ya ?
uyuyamiyorum
2 3
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.