P2W KRALİ 4STORY

219 gün önce oluşturuldu #1
xMisseryYy
Seviye 65, Lapiris
Rahip
Derion
KONUYU OYUNCULAR ARASI TARTIŞMA BÖLÜMÜNE TAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

Bu oyunun Türkiye takımına güvenim sonsuz. Herşeyden önce hedefi doğru anlamak gerek. Bu TR yöneticilerinin şahsına yönelik değil doğrudan Gameforgeye yazılan bir isyandır. Yöneticilerimize de sesleniyorum bu yazı sadece oyunun sorunlarını samimi dille aktaran bir isyandır. Konunun kaldırılmasını yada karakterimin bir ceza almasını istemiyorum #EMO_ALT_4#

Bu oyun çok köklü bir oyun. Herkes bunda hemfikir. Çoğumuzun küçükken oynadıgı oyunlar arasında ''Aga beee'' diyerek hatırladığı bir oyun. Kendi has bir kitlesi de var eyvallah. Ama bu oyunu oynayanların yaş ortalamasi üniversite çağı ve üzerisi. Diğer oyunlarda olduğu gibi 12 13 yaşındaki cocuklar bu oyuna girmiyor. Buraya kadar herşey mükemmel.

İlk bahsediceğim konu oyunun çok çok çok aşırı p2w olması ( Bilmeyenler için ;Baba basıyım oyuna 2 bin lira önüme gelene tek atayım)
Sadece buda değil. Karakterin görünmez olması için görünmezlik iksirleriii hızlanması için hız iksirleriii ölmemesi için paralı potları görünmezleri görmesi için paralı potları. Hadi bunları geçtim adamın parası bol alıyor. Peki ya oyundaki gold ve item satışı ? Benim 1-2 haftalık emeğimi adam oyuna 60 tl yatırıp gold alarak elde ediyor. Hoş tüm yönetim bunun farkında. Önüne geçmek için ne yapıldı. Ben söyliyim hiç bişey.Hadi gold satışına da okey. Ya item satışı?. Parasını vererek alamayacağınız item yok. Belki sahiplerini cok miktar parayla ayartıp 28 48 lerini bile elinden alabilirsiniz. Kaç kişide var bilmiyorum ama tahminimce 3-4 kişide vardır.(Siz sadece 1 kişide var sanın #EMO_ALT_1# ) Hani burda playerlik ? Hani burda eşitlik ? Hani burda emek...

Allah razı olsun ki oyun bize turnuva silahlarını bahşetmiş. İyi oynayan arkadas diyor ki ulan ben bu oyunda iyiyim ama param yok 24 25 item alamıyorum TL ile. Gireyim de turnuva silahı alayım 1 ay kafam rahat etsin. Giriyor turnuvaya bir bakıyor baba herif girmiş 26 set. Tuttu kesicek ne cıkıyor karsısına ? Madalya #EMO_ALT_2#
Yada madalyayı boşver adamı tuttu vurduğu dmg neredeyse gıdıklayacak utanmasa #EMO_ALT_3# Bu oyunda turnuva kazanan coğu oyuncu yalakalık yaparak abilerinden item alan insanlardır. Hatta bazıları item için dostlarını arkadaslarını satıp ailevi değerlerine küfür edecek kadar gözü dönüyor. Lütfen Gameforge yönetimi. İnsanları item için değişmeye zorlayacak cebinizi zenginleştirmeye dayalı oyuncuları zerre umursamayan bir oyun politikası izlemekten vazgeçin.

Bu kadar para muhabbeti yeter biraz da oyundaki sacmalıklara bakalım.

Bu oyunun serveri Almanya'da bulunuyor. Bilmeyenler de öğrensin. Sunucuya ne kadar uzak olursanız o sunucuyla olan bağlantınız zayıflar. Bağlanırsınız eyvallah ama sağlıklı mı kim bilir. Ben her oyunu 15-20 ping ile oynarken savaş zamanı tüm uygulamalarım kapalıyken 200 pingle oynuyormus gibi oynamak zorundayım ? TTNET in ölçüm sitesinde gözüken pingim 12 Ama oyunda attıgım alan 10 saniye sonra düşüyor. E ben kiminle savaşıcam. Ha birde showtime denen bir lonca var. Adamlar kaleye en az 20 kişi geliyor ve derionun yarısı oyundan düşüyor. Normal mi hocam bu elinizi vicdanınıza koyun. Belli ki ani yer değişimlerini desteklemiyor bu oyunun sunucusu. Bi salın bizi de artık savaş yapalım be.

Neyse hacı itemimiz yok paramız yok bari lonca kuralım onlarla ugrasalım. Amaç ne kale almak yardır baba hesede. Kale alıyorsun tüm hafta bi bakıyorsun savaşan valorianla valorian. Bu işte bi terslik yok mu ? Oyun camiasında aynı ülkeden iki loncayı savastırmayı başaran tek oyun bizim oyundu heralde. Bu bugdur hocam kim ne derse desin kale savası iki ülke arasında gececekken siz 1 satoya 1 ülke sokuyorsunuz ama savunmasını derion yapıyor. Her halükarda valoriana gidecek olan kaleyi ben derion lonca lideri olarak neden savunayım yada neden her akşam o kaleyi almak için uğraşayım. Zaten oyunda etkinlik yok meşkale yok. Oyuna savaş için giriyorum bi bakıyorum loncam kale alıyor ama şato her halükarda mağlup.

Oyuncu kitlesine de var 3-5 sözüm. Bu oyunda sorunlar olduğunu herkes biliyor ama kimse ağzını açmıyor neden ? GM bizi banlar. Ulan gm kafasına göre adam banlayan tipler mi ? Hepsiyle uzun irc muhabbetlerim olmustur çok başlarını şişirmişimdir. Hiç birisi de bi git kardeşim işimiz gücümüz var dememiştir. Şu adamlardan korkmayın şunu yaparsam ban yerim bunu yaparsam ban yerim diye gezmeyin. Bu adamlar sizin dostunuz. Şu olaylara biraz sesinizi çıkartın. Adamlar oyun sıralaması koymuş oyunundaki o ay en iyi adam kesen insanı belirliyor. Bir bakıyorsun 1. adam 2. ye 100k fark atmış. Bari şu sıralama olayından madalyayı çıkartsaydınız da orası masum kalsaydı. Millet oyunu muharebe için oynuyor. Genelde de karşısına başka ülkeler geliyor. Madem başka ülkelerle savaşılmasını istiyorsunuz.Birleştirin serverleri bu insanlar normal savaş alanında savaşsın.

Daha yazabileceğim çok şey var ama onlarada bu konuşmadan sonra ban yemezsem devam ederiz.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.