BEN DÖRT STORİ OYUNCUSUYUM

277 gün önce oluşturuldu #1
Herkesdisco
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Derion
Öhm öhm öhm ögm
1-oyunu 10 fpsle ile oynarım çünkü optimizasyon sorunu var
2-bir hatanın çözulmesi icin 2 sene 10 ay beklerim
3-kuralların katı ve bazılarının saçma olmasından ban yerim rtüğün yasaklamadıklari kelimeler bile yasak siz dusunun
4-daha önce oyunu oynamamış kimseleri yönetici yaptıkları için yardım alamam ( 2013 te böyleydi yalan yok )

BEN DÖRT STORİ OYUNCUSUYUM
5- Oyunda hergün tl ile gold,item satılisı yasak olmasina ragmen yapılır
6- Ve hayla oyunu güzelleştirmek icin önerilerde bulunurum (bu önerilerin 1 tanesinin ğerçekleşmediğini bildiğim halde)
7- 2 senedir yeni patch gelmesini beklerim
8- 50 kişilik oyunda hergün milletın tartışmasını ve tsde , facebookta ana bacı küfürleşmesini izlerim
9- 2010 da maplerin dolu olduğu her karışında oyuncu olduğu yerleri (yesode,lonbeley,cesaret vadisi,kuznez ileri karakolu) şimdi üzüle üzüle gezerim 1 tane oyuncu bulamam bir oyun kendini nasıl batırabilir diye gine üzülürüm..
10- Eskiden sevdigimiz oyun müzikleri yerine saçma müzikler getirilmesi artık ayarlardan müzigi kapatmamiza neden oldu
BEN DÖRT STORI OYUNCUSUYUM
uyuyamiyorum
276 gün önce oluşturuldu #2
Img0d
Seviye 16, Lapiris
Büyücü
Valorian
Bu oyunu bu kadar güzel özetleyebilen daha önce hiç olmamıştı bravo, Tebrik ederim.
270 gün önce oluşturuldu #3
Ravegenna
Seviye 11, Lapiris
Rahip
Valorian
eskiden oynadıgımda o ilk haritada ki köyde ki evlerin içlerine girdiğimde bile insan cıkardı karşıma geçen indiriyim dedim ilk level görevleri sacma sapan olmuş skillerin hepsi açık haritalarda kimse yok
270 gün önce oluşturuldu #4
Herkesdisco
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Derion
Ravegenna üstadım çok üzücü bir durum
uyuyamiyorum
269 gün önce oluşturuldu #5
Herkesdisco
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Derion
uyuyamiyorum
262 gün önce oluşturuldu #6
Xsupermen21X
Seviye 73, Lapiris
Büyücü
Derion
Bir oyun ancak bu kadar kendi ipini çekebilirdi
Oyunla alakası olmayan gmler görevlendirilmiş (gm nin hemen yanında adam normal konuşmadan ana avrat saydı GM görmedim dedi)

Oyunu bitiren Adımları söyliyeyim

1) eğitim kamplarındaki (1. Köy olarak adlandırdiğımız) iksir satıcıları kaldırıp orayı körleştirip oyuna yeni girenlerin ordan başlamasını kaldırdılar

2) GOR kralığını oluşturdular içine arenalar koydular iyi güzel ama sonradan saçma sapan canavarları koyup küçük level oyuncuların tek zevki olan arena vs lerini imkansızlaştırdınız

3)Bütün skilleri daha 1 lvde açıp alan skili sayesinde 10,20, lv dökümana kilit vurdunuz

4)Efsane müzikleri Efsane Oyuna giriş grafiğini kaldırıp saçma sapan binekleri getirip Dağ gibi oyunu kız oyununa çevirdiniz

5)Kapalı haritaları bir türlü açamadınız

6)Oyundaki online oyuncu sayısını artırmak yerine kalanları nasıl tutarız diyip onlardanda oyuna daha çok para yatırmaları için +sistemini +28'e çıkardınız

7)Oyunu öyle bir hale getirdinizki oyuna yeni girenler sanmıyorum varmıdir ben son 3 yılda 2 kişi gördum adamlar karakterlerin yüzebildiğini 50 60 lv olduklarında öğrendiler

8)Son hançeri 34 lv itemlerin yanına 44 lv itemler getirip belki daha çok ay taşı yüklerler düşüncesiyle +24 itemler 5 para etmez yapıp oyuncuların oyunu silmelerine sebep oldu
261 gün önce oluşturuldu #7
Herkesdisco
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Derion
Bu neca tespittir üstadım
uyuyamiyorum
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.