DÜNYALAR SAVAŞI SAÇMALIĞI

2
287 gün önce oluşturuldu #1
GrismoZ
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Sıkıntı şu valorıanda her defasında günün her 2 dünyalar savaşı 1 yılın tam 730 dünyalar savaşında bizi sürekli hungarylerle atıyor karşıdada ya Almanya(server 1-2 değişiyor server 1 gelmezse 2 geliyo canı sıkılınca 2 sinide atıyor) ya da Czech server geliyor artık sıktı başka rakipler yokmu ? yanımıza gelcek başka adamlar yok mu ? neden hep böyle eşleştiriyolar ? İyi oyuncular neden hep kötü oyuncularla yada afklarla birlikte savaşmak zorunda kalıyor ? oyun Almanya kazansın diye mi var ? Bu konu hakkındakı herkesten düşüncelerinizi almak istiyorum artık farklı bir eşleştirme olsun bıktık artık...
287 gün önce oluşturuldu #2
Laykiaa
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
katılıyorum Macaristan ve türkiye de bazı oyuncular kutu için giriyor en baştan afk oluyor ve dengesiz eşleştirme oluyor hep her gün sabah akşam afk olanlar geliyor valoriana basede zıplıyorlar fakat deriona 0ping ile oynayan en az 5 grup almanya biraz dengeli bir eşleştirme istiyoruz lütfen.
287 gün önce oluşturuldu #3
EzziyL
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Katılıyorum.Eşleşmelerin daha adil olması lazım
286 gün önce oluşturuldu #4
iWeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Katılıyorum. lakin serverler degilde bir dünyalarda derionunda valorianında sayısı eşit olmalı tüm serverler sadece 1 dünyalara baglanmıyor ayr ayrı 3-4 dünyalar oluyor derion ve valorian oyuncularının sayısı eşit olmalı
Münakaşada Zafer mağlup olanındır, Yenilmek zenginleşmektir.
286 gün önce oluşturuldu #5
Bofur
Seviye 80, Lapiris
Okçu
Valorian
Almanlar bizim tarafımızda olsa olmazmı ya
286 gün önce oluşturuldu #6
Herkesdisco
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Derion
Sanırım lonca seviyesine göre belirleniyo takımlar valoda showzamanı loncasının leveli yüksek diye karsiyada leveli yüksek loncalar gelmis olabilir
uyuyamiyorum
286 gün önce oluşturuldu #7
Bofur
Seviye 80, Lapiris
Okçu
Valorian
O değilde onu bunu geçelim şu oyuna reklam yapın bağış butonu falan açasanız insanlar aytaşı yüklemek yerine bağış yaparlar ordan gelen paraylada reklam yaparsınız ama tabiki öyle bişi olmayacak diye düşünüyorum
286 gün önce oluşturuldu #8
Herkesdisco
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Derion

O değilde onu bunu geçelim şu oyuna reklam yapın bağış butonu falan açasanız insanlar aytaşı yüklemek yerine bağış yaparlar ordan gelen paraylada reklam yaparsınız ama tabiki öyle bişi olmayacak diye düşünüyorum

GOCA gameforgenin bizim paramiza ihtiyaci yok bence reklam yapmak icin az oyuncu var diye ugrasmiyolardir
uyuyamiyorum
285 gün önce oluşturuldu #9
Bofur
Seviye 80, Lapiris
Okçu
Valorian
Bazı sitelerde 4-5 reklam yapsalar bence oyuncu gelir
285 gün önce oluşturuldu #10
Herkesdisco
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Derion

Bazı sitelerde 4-5 reklam yapsalar bence oyuncu gelir

league of angels gibi heryerden çıksa (everywhere)
uyuyamiyorum
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.