OYUNUN SÜREKLİ GERİDE KALMASI

216 gün önce oluşturuldu #1
TheExorcism
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
Oyuna yenilik yok denecek kadar az geliyor yada gelen yenilik oyuncuların oyunla arasında olan bağını koparıyor. Biz yenilik istediğimizde item seviyelerini artırmanızı istemiyoruz, yeni petler güzel şeyler ama bu kadar basitte kalsın istemiyoruz, oyunun sürekli güncellenmesini istiyoruz. Oyuna oyuncu kazandırmak için arkadaşlarıma tavsiye ediyorum giren oyunun temel mantığını beğeniyor fakat oyunun hikayesini oyunda yaptıklarımızı anlatınca bu kadar mı oyun diyor. Oyunun sitesine girince gördüğü o taa 2017inin 5. ayından kalma etkinliğe bakıp bu ne diyo 7 8 aydır başka hic mi bi şey olmadı diye soruyor.Oyuna biraz güncelleştirme gelmesini istiyoruz. En sonn yaptığınız yılbaşı eventi gerçektende 4story tarihinde görülmemiş düzeyde geniş kapsamlı bi eventti ve bu oyuncuları çok memnun etti bunun için teşekkür ederiz ama her hafta yeni bi şey olsun isteriz. Öyle kocaman özel ödüllere gerek yok. Her hafta monotonlaşmayacak ufak tefek etkinlikler istiyoruz.

İyi çalışmalar sevgili 4story ekibi #EMO_ALT_1#
216 gün önce oluşturuldu #2
L3ruxPunch
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Derion
Çok haklı konuda başlık açmışsın ama ilgileneceklerini sanmıyorum bu başlıktaki konulardan birinede örnek olarak muharebe rütbelerini gösterebiliriz yıllardır oyuncular taş çekip rütbe için madalya bastı baktılar genel anlamda herkesin rütbe yükselmeye başlayınca bu seferde nasıl para kazansak diyerek rütbelerde ve birçok şeyde degişiklik yaptılar item seviyeleri vs yani bu oyunda bizi düşünen bir sistem oldugunu düşünmüyorum ve emin olabiliriz bu konuyu yöneticilerimizden bir kişi bile görmez bu sadece bizim aramızda bilgi alışverişi ve bir umut olarak kalır iyi forumlar
216 gün önce oluşturuldu #3
xPallasxD
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
İkinizede katılıyorum +1
216 gün önce oluşturuldu #4
Bofur
Seviye 81, Lapiris
Okçu
Valorian
Reklam yapılsın +1
216 gün önce oluşturuldu #5
Herkesdisco
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Derion
4 unuzede katilirem
uyuyamiyorum
216 gün önce oluşturuldu #6
iCamille
Seviye 117, Xhadra
Çağırıcı
Derion
Reklam yapmanın oyunu *gözle görülür* şekilde kalabalık hale getireceğini düşünmüyorum ve açıkçası belirtmek gerekir ki bu kadar eski bir oyunun bir anda popülerleşmesi ve oynanmaya başlanması fikri gerçeklikten maalesef çok uzak.
Çünkü;
1. Yeni oyuncuları oyunu tanıtacak,öğretecek ve ilgisini çekip oyunu oynamaya itecek bir içeriğin var olmaması.
2. Yeni oyunların içeriği, grafiği, oynayış mekanizması karşısında hiçbir şansı olmaması.
3. Düzenli yeniliklerin olmaması.
4. Event olaylarının daha çok Happy Hours tarzında olması.

Oyunun P2W olmasının bir etken olduğunu düşünmüyorum. Şahsen bu oyundan daha çok P2W olan oyunları gördüm ve o oyunların hala esirgenmesi mümkün olmayan oyuncu kitlesi var, ki bu oyunda para yatırmadan da nispeten kolay bir şekilde nakit içeriğe ulaşabiliyorsunuz.

Tabii şimdi şurası yanlış burası yanlış diye atıp tutmak kolay ve bunu herkes yapabilir. Asıl önemli kısım ''nasıl bu oyunu nispeten ayakta tutabiliriz*'' sorusuna cevap bulmakta. Şahsen oyunun hikayesinin geliştirilmesi lazım ve şu bomboş haritaların bir işe yaraması için birkaç yenilik yapılması lazım ama bu yenilikler nasıl yenilik olur orası sizin hayal gücünüze kalmış. Bakınız World of Warcraft kaç senedir popülerliğini yitirmedi ve bu oyun hala hikayesiyle ilgi çekiyor, bu hikaye hakkında yüzlerce YouTube videosu çekiliyor her biri yaklaşık 15 dakika. 4Story'nin sadece muharebe videoları var zaten başka bir içerikle de video yapma şansınız yok.

Dungeon yani zindanlar eklenebilir. Çok iyi hatırlıyorum marduk için grup toplamanız gerekiyordu ve o zindanı kolay bitirmek herkesin harcı değildi ama şimdi böyle mi*

Bu konu hakkında beyin fırtınası yapılabilir ancak GameForge bizi ciddiye alır mı bilemiyoruz çünkü bu insanlar iş adamı hayrına ciddi bir ekip kurup yenilikler üzerinde çalışmazlar eğer bunu ucunda para yoksa ve halihazırda yeterince para kazanıyorlarsa.
213 gün önce oluşturuldu #7
TheExorcism
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
Ya şu 70 levele kadar olan ana görevler ve senaryo efsane gerçekten ben onun daha da artırılmışını gelişmişini istiyorum. Mesela bazı oyunlar oyuncularına senaryo eklenmesi için imkan veriyorular kahraman hikayesi oluşturun diyorlar mesela bize de bu oyunda görmek istediğimiz görevleri hikayeleri sorup oyuna getirebilirsiniz. 3 yıl önce oyuna ara verdiğimden bu yana -farkettiğim- değişen tek şey 48 itemler ve muharebe rütbesinin şekli. Lütfen biraz yenilik getirin #EMO_ALT_2# Yalvarıyoruz resmen oyuna #EMO_ALT_3#

İyi çalışmalar 4story ekibi #EMO_ALT_4#
213 gün önce oluşturuldu #8
MatthewX
Seviye 111, Lapiris
Rahip
Derion
Arkadaşlar kaç aydan beri oyunu pencere modunda oynuyoruz. Oyunun daha kendi içerisinde sorunları var ve bunun gibi sorunlar hala düzeltilmiyor. Windows10 sorunu çözüldü diyorlar fakat bunu çözmediler pencere modunda oyunu oynatıyorlar bu sorun ne zaman çözülür bunun hakkında da bilgi ne yazık ki verilmiyor. Oyunun altyapısı gelişmesi lazım ve durumda da oyundaki etkinlikler zevk vermiyor. Aylarca pencere modu düzeltilmeyen bir oyuna reklam yapmak bence çok saçma bir mantık.
210 gün önce oluşturuldu #9
DuneORDOSs
Seviye 95, Lapiris
Rahip
Valorian
Şu oyunu oynayan eski oyuncular varmı daha acaba ? #EMO_ALT_5# Size şunu söyleyim sizin burda istediğiniz boş siz ne istiyorsunuz gameforge buna bakmaz. Daha doğrusu diğer ülkelerle ortak birşey isterseniz oyun için ozaman gerçekleşebilir. Ama az kesim olduğunuz için yıllardır boşuna birşeyler istiyorsunuz çoğunluk azınlığı bastırır ve Türkiye oyuncularının ne istediğinin önemi yok adamlar takmıyorlar bizi bile boşa birşeyler istemeyin. Bunda 4Story TR yada diğer online oyunlardaki yöneticilerin suçu yok Gameforge malum.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.