4STORY'E TELEFON İNTERNETİYLE BAĞLANINCA KASMA SORUNU

220 gün önce oluşturuldu #1
EternalFEA
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Merhabalar, ben oyuna ev interneti ile bağlandığım zaman yaşadığım ping sorunu nedeniyle telefonun internetiyle bağlanmaya karar verdim. Telefonun internetiyle bağlandıgım zaman herhangi bir ping sorunu yaşamama rağmen oyun saniyesel olarak donuyor yani 1 saniyede 1 tamamen donuyor. Bunun nedeni nedir lütfen yardımcı olur musunuz?

Telefonun internetini bilgisayara USB ile bağlıyorum
220 gün önce oluşturuldu #2
TheErenRustle
Seviye 9, Lapiris
Okçu
Derion
Bende telefon internetiyle oynuyorum USB de oluyor o sorun Bluetooth ile bağlan çözülür
220 gün önce oluşturuldu #3
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
Bilgisayarın kötü kardeşim o yüzden.
Benim eski bilgisayarda senin yazdıkların birebir oluyordu tam olarak o yazdığın şekilde. Şimdiki bilgisayarım canavar gibi , bırak 4story'i en iyi grafik isteyen online oyunlara bile telefondan internet paylaşıp fps düşüşü olmadan girebiliyorum.
Türk'üm, doğruyum, çalışkanım. İlkem, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi, özümden çok sevmektir. Ülküm, yükselmek, ileri gitmektir. Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.     Ne mutlu Türk'üm diyene !
215 gün önce oluşturuldu #4
EternalFEA
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Derion
Sorunumu Wirelles Adaptör alarak halletim. Artık Wi-fi Hotspot yardımıyla bağlanıyorum herhangi bir kasma sorunu yaşanmıyor. USB ile bağlanıp sorun yaşayan arkadaşlar benim gibi bir çözüm yolu arayabilir.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.