DÜNYALAR SAVAŞI VE MUHAREBE ALANI HK.

1
65 gün önce oluşturuldu #11
SupenZy
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Derion
Evet büyük bir sıkıntı kurallar her ülkede aynı uygulanmıyor. Bir yandan bahsedilen hız problemi var pingimiz diğerlerine göre zaten daha yüksek onların pingi iyi olmasına rağmen birde programlarla azaltıyorlar he tr de kullanıp ban yemeyen var mı var sürekli takip edildiğini sanmıyorum (güya atılganlık+leyada bir bug fakat turnuva dışı haritalarda ban yemeden kullanabileceğimiz açıklandı) ama onlardaki gibi kullanabilirsiniz bunları bunları denmediği icin daha öncede ban atıldığı için çoğu kişi cesaret etmiyor bu kişilere karşı kurallarına uyarak oynuyoruz .d Diğer yandan gerek buglar olsun ki geçen dünyalarda alman bir rahip saf buguyla bilmem kac dakika saftan cıkmayıp keder tutarken zaten iyi oynayan ve sayıca iyi oyunculara karşı ne gibi bir şansımız olabilir bilmiyorum artık dünyalardan nefret eder hale geldim zaten her loncanın grubu yoksa girmiyoruz veya muharebede s6 bugları göz bugları rumapark bugları canımızı okuyor özellikle bu tür şeyler oyunda yapılabilecek tek şeyken ya biz onlara (en azından bir düzenleme yapılana kadar) veya her ülkenin topluca uyacağı kurallara ihtiyac var sanırım ilk defa bu kurallar işinde zemiye laf atmıyoruz .dd
1
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.