OKÇU KARAKTERİ - SORU VE CEVAP KÖŞESİ

1
3 4
1748 gün önce oluşturuldu #11
xIRhesus
Seviye 58, Lapiris
Okçu
Valorian
Öncelikle biraz açıkgözlülük yapmanız gerekiyor:
1-Adam aura acar yanına yaklasır ve tam yaklasacagını anladıgınız an hız basıp ve kalkan acın
2-Adamın ilk sututunda hemen kurtulus kullanmayın.2.sütndan sonra kullanın.
1736 gün önce oluşturuldu #12
0Melez0
Seviye 93, Lapiris
Okçu
Derion
Kalkan Felan Bas Kardeşim #EMO_ALT_1#
1736 gün önce oluşturuldu #13
0NURx
Seviye 93, Xhadra
Okçu
Valorian
Kurtuluşuna guvenecen #EMO_ALT_2#
Oklarım sana yaklasıyorsa kalkan açman bile fayda ETMEZ !
1734 gün önce oluşturuldu #14
xFer0niaa
Seviye 40, Lapiris
Okçu
Valorian
Okcular düzenbazı yenmek icin 4sn kala ok yağmuru at ok yğmuru gittiiğnde rüzgar gibi hızlı yeteneğini kullan ve kacarak zıpla süpriz saldırı zıplama anına glrse ya misler yada kör atma şansın olur
1609 gün önce oluşturuldu #15
Manyoqq
Seviye 43, Lapiris
Okçu
Derion
okçu en güçlü sınıf !!
1608 gün önce oluşturuldu #16
RahipKral28
Seviye 88, Lapiris
Rahip
Derion
okçu 4.4 ten sonra gücünü yitirdi malesef
1608 gün önce oluşturuldu #17
LaStMaGe102
Seviye 82, Lapiris
Büyücü
Valorian
Manyoq büyücü ne ya ?
1608 gün önce oluşturuldu #18
0NURx
Seviye 97, Xhadra
Okçu
Valorian
Abb kalkti diyemi okcu gucunu yitirdi.Koca tr serverinde abb yapanlar parmak sayisini gecmiyordu zaten.Okcu feline kiz hala gereken serilikte tipki abbsiz oynayanlarin oynadığı serilikte gücünden ödün vermedi.Okcuyu guclu yapan her sınıfa karşı gelebilecek skillere sahip olmasiydi.Misal savaşçı yı ciglik mahvediyordu .
Oklarım sana yaklasıyorsa kalkan açman bile fayda ETMEZ !
1572 gün önce oluşturuldu #19
LeseMajesty
Seviye 97, Lapiris
Okçu
Derion
Okcu en güclü sınıf diyenlere sesleniyorum okcuyu potla birlikte 1e1 de büyücü de indirir savaşcı da düzenbaz (eli zaten iyi olanlar her türlü indirir) da cağrıcı ztn kesio neyi en güclü sınıf toplu bayması da yok elin iyi deilse okcu da fazla bişi yapamazsın istediğin kadar seri ol ve feline olup kız olmak bana göre sacma her türlü hızlı kullanılır okcu .
1572 gün önce oluşturuldu #20
RahipKral28
Seviye 88, Lapiris
Rahip
Derion

Okcu en güclü sınıf diyenlere sesleniyorum okcuyu potla birlikte 1e1 de büyücü de indirir savaşcı da düzenbaz (eli zaten iyi olanlar her türlü indirir) da cağrıcı ztn kesio neyi en güclü sınıf toplu bayması da yok elin iyi deilse okcu da fazla bişi yapamazsın istediğin kadar seri ol ve feline olup kız olmak bana göre sacma her türlü hızlı kullanılır okcu .

Kadın feline okçuda en seri olanıdır ki ben bunu test ettim.Okçu eskiden abartı olmasının nedeni ise ABB olmasıydı.Şu anda skiller arası süre sayesinde bu bug kalktı.Bu arada okçu karkateri yansımayı açtığı andan itibaren savaşçı ve düzo mislerse okçuya karşı hiç şansları kalmaz.Evet okçu şu anda normal bir karakter gibi görünse de çağırıcı ve büyücüyü artık kolay kolay kesemiyor.Bu arada her türlü hızlı okçu olmuyor ki ABB varken test ettim kadın feline de en seri.
1
3 4
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.