İTEMİN KAYBOLMASI

1008 gün önce oluşturuldu #1
iAslanice
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
Herkese merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere oyunda saçma bir bug mevcut. Başına gelen bilir yinede kısaca özet geçmek gerekirse iteminizi çıkartıp taktığınızda veya arşive attığınızda item kayboluyor. Ticket atığınızdada sistemle alakalı mı bilmiyorum ama itemi yere atmışsınız gibi bir cevap alıyorsunuz ve gerçekten sinir bozucu #EMO_ALT_1# Benim başıma böyle bir olay gelmedi lakin bir kaç tanıdığımın başına geldiği için bu konunun çözme kavuşturulması gerektiği görüşündeyim. Başına gelen veya önerisi olan arkadaşlar için bu konuyu açma gereği duydum. Keyifli forumlar, iyi oyunlar..
1008 gün önce oluşturuldu #2
PayrosaTRS
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Merhaba;

Bildigim kadari ile gecmis yıllarda bazi arkadaslarımızında ''Behemoth Parşömeni'' ve nakit kamcılarını nakit arşive koymalari sonucu yan charlarına gectiklerinde arşivlerinde hicbirşey bulamayıp bineklerinden sizin deyiminizle itemlerinden olduklarını hatırlıyorum.

Bunun bir hata oldugunun düsüncesindeyim ve ciddi olarak giderilmesi gerekmekte. Güven icerisinde arsive item koyamayacaksak nakit arsiv almanın bir mantıgı olmadigi gibi oyuncular icin bir tehdit arz etmektedir.

Sistemsel olarak bu sorunun nasıl bir probleme yol actigini bilemem, lakin gecmis yıllarda olan birsey tekrar gün yüzüne cıkmıssa sirket bunun ile ilgili bir önlem almali ya da bu tip hatalarin olusabilecegi yönünde oyunculari ikaz etmelidir. Aksi taktirde gerekli önlemler alinmazsa oyuncular durduk yerde itemlerinden olabilir ki bu durum hic hos degildir.

İyi Forumlar.
1008 gün önce oluşturuldu #3
iAslanice
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
Bu gün birisi herkes panelinden yazdı 18 arbını çıkartmış tekrar giymek istemiş item kaybolmuş. Yakın zamandada arkadaşım 22 ayakkabısını arşive atmış kaybolmuş sorduğundada yere atmışsın demişler. Bu konu cidden çok nadir görülsede can sıkıcı. Emek söz konusu ortada.
1007 gün önce oluşturuldu #4
IbengiI
Seviye 127, Lapiris
Büyücü
Derion
cok haklısın aynı şey bizdedeoldu eğer yok oldu 2 sonra tekrar arşivde cıktı gecenlerde at yok oldu kapatıp acınca geri geldi
1007 gün önce oluşturuldu #5
stelyoz
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
Şimdiye kadar böyle bişey başıma gelmedi ama arkadaşımın seti ve arbaleti bende.Arada arşivden yan karakterlerime aktarıyorum.Eğer böyle bişey başıma gelirse yeri yerinden oynatırım.Çünkü onlar bana emanet.Bunu arkadaşıma açıklayamam o yüzden yönetimin bu konuya el atacağına inanarak iyi günler diliyorum. #EMO_ALT_2#
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.