ETKİNLİK ÖNERİLERİ

2 3
845 gün önce oluşturuldu #1
DeLaRGe
Karakter yok

1. 4StoryTR Logo Tasarım Etkinliği

2. Yazarlar Yarışması Hikaye Yazma Etkinliği 2

3. Kelime Avı Etkinliği 2

4. Bulmaca Etkinliği

5. Haxball Etkinliği

6. Karikatür Hazırlama / Doldurma Etkinliği

7. Akrostiş Şiir Yazma Etkinliği

8. Süper Lig Skor Tahmin Etkinliği

Merhaba Arkadaşlar ,

Yukarıda yazılı 8 etkinlikten birini seçip konu içerisinde bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz #EMO_ALT_1# Sizin isteklerinize göre , bizde etkinliklerimizi en kısa süre de başlatacağız #EMO_ALT_2#

845 gün önce oluşturuldu #2
CaspianTR
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Benim oyum 1'e #EMO_ALT_3#
845 gün önce oluşturuldu #3
DeLaRGe
Karakter yok

Oyunda da tanıdıklarınızı vs. davet ederseniz eğer çok güzel olur #EMO_ALT_4# Etkinliklerin ödülleri çok güzel olacak #EMO_ALT_5#

845 gün önce oluşturuldu #4
CaspianTR
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Yukarıdaki seceneklerden ne gelir cogunlugun istegi ile bilemiyorum tek istedigim kısa süreli birsey olmamasi. Genel hatlarıyla oyun icinde yaptigimiz şeyler sabit forumda degisik ve ugrastirici bir etkinlik olabilirse daha iyi olur tabi bu benim fikrim, maksat hediyeden cok eglenmekte #EMO_ALT_6# (bkz. Euro 2016 futbol şampiyonası tahmin yarışmasi gibi..)

İyi Forumlar..
845 gün önce oluşturuldu #5
iLordOfLavas
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Gor
Selamlar;

* Öncelikle çok güzel düşünülmüş etkinliğin oyuncular tarafından seçilmesi.

* Kesinlikle 1 numara olmamalı çünkü bu tür işleri meslek edinmiş oyuncu arkadaşlarımız var ve bu konuda onlar çok çok üstünler.Bu nedenle bu etkinliğin yapılmasının adaletsizlik olacağını düşünüyorum.

* Bende CaspianTR ile aynı görüşteyim.Ödülden çok, amaç eğlenmek olmalı bu nedenle etkinliğin uzun soluklu olmasının daha iyi olacağı kanaatindeyim.

* Daha önce yapılmış olan 'Kılavuz Etkinliği' ve 'Euro 2016 Futbol Şampiyonası Skor Tahmin Yarışması' uzun soluklu olmuş ve bizleri oldukça eğlendirmişti.

* Benim görüşüm daha önce de oyuncular arasında forumda rekabet oluşturması ve bizleri eğlendirmesinden dolayı Süper Lig Skor Tahmin Etkinliği'nin yapılması.

Keyifli Forumlar...
845 gün önce oluşturuldu #6
Avenu
Seviye 101, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Lordoflavas +1 Etkinlik herkesin yapabileceği birşey olması laızım
845 gün önce oluşturuldu #7
CaspianTR
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
@iLordOfLavas 'ın dediklerini düşününce bende kararimi degistirme karari aldim. Logo tasarımı zevkli olsada teknik bilgi gerektirmektedir maalesef her oyuncu bu teknik bilgiye bir kerede ulasamayacagı icin bu iste önceden bisi yapmıslar bir adim önde baslamis olacaklar. Haksızlık olacak.. Bu yüzden kararimi ''Super Lig Skor Tahmin Etkinliği'' yani 8 numara ile degistiriyorum.

845 gün önce oluşturuldu #8
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
5 olsun. Yakın zamanda zaten skor tahmin etkinliği yapıldı. Yine aynı şeyin yapılması bence çok ilgi çekmeyebilir.

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

845 gün önce oluşturuldu #9
oZeross
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Karikatür hazırlama cok ilginc olabilir #EMO_ALT_7#
845 gün önce oluşturuldu #10
xW1ND
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor
3.cüyü seçiyorum Kelime Avı Etkinliği 2 tsde toplanıp bulurduk gayet eğlenceli ve zevkli bir etkinlik
2 3
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.