REİSKA VEDA

734 gün önce oluşturuldu #1
ReisKa
Karakter yok

İyisiyle kötüsüyle ortalama bir yıldır sizlerle keyifli eğlenceli vakit geçirdim her biriniz iyi insanlarsınız ancak görmüş olduğum bazı tatsızlıklardan dolayı 12.12.2016 tarihinde forum takımında bulunduğum Moderatör'lük görevimden istifamı vermiş bulunmaktayım hepinize sevgi dolu günler dilerim 

ReisKa

4 Story Moderatör 

"En iyi bildiğim şey hiç bir şey bilmediğimdir."
734 gün önce oluşturuldu #2
iLordOfLavas
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Gor
Merhaba,

Öncelikle sizi tanıdığım için çok mutluyum.Forumda emeğiniz büyük.Forum oyunlarında birlikte çok vakit geçirdik ve oldukça eğlendiğimizi düşünüyorum.Sizle vakit geçirmek çok zevkliydi. Benimle birlikte birçok forum kullanıcısınıda eğlendirdiğinizi ve mutlu ettiğinizi düşünüyorum. Umarım hayat boyu sizi de eğlendiren insanlar karşınıza çıkar. Mutluluğunuz ve neşeniz daim olsun. Ömür boyu başarılar.Kendinize iyi bakın.

Samimiyetle...
734 gün önce oluşturuldu #3
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Forum için yaptıklarınıza teşekkür ederim.

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

734 gün önce oluşturuldu #4
oNatsu
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Derion
Yolunuz açık olsun geldiğiniz günden beri forumda bizimle çok zaman geçirdiniz.
Teşekkürler herşey için
Bazen sadece geçmişine takılır kalırsın.
734 gün önce oluşturuldu #5
BraveStarLEGEND
Seviye 114, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Reiska modum kendinize iyi bakın
733 gün önce oluşturuldu #6
rahibanius
Seviye 131, Lapiris
Rahip
Valorian
Yolunuz açık olsun modum
Türk'üm, doğruyum, çalışkanım. İlkem, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi, özümden çok sevmektir. Ülküm, yükselmek, ileri gitmektir. Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.     Ne mutlu Türk'üm diyene !
732 gün önce oluşturuldu #7
TOLHILDAN
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Herşeyin hayırlısını hepimiz dilemeliyiz kendinize iyi bakın yolunuz açık olsun kalın selametle inşallah
732 gün önce oluşturuldu #8
xXxCemoxXx
Seviye 28, Lapiris
Okçu
Valorian
basarılar,nedir bu toplu ayrılıklar? acıklama sansı var mı
732 gün önce oluşturuldu #9
BraveStarLEGEND
Seviye 114, Lapiris
Düzenbaz
Derion

basarılar,nedir bu toplu ayrılıklar? acıklama sansı var mı

Bende ona dikkat ettim sanırım takım arasında bi olay oldu yazıdada "ancak görmüş olduğum bazı tatsızlıklardan dolayı 12.12.2016 tarihinde forum takımında bulunduğum Moderatör'lük görevimden istifamı vermiş bulunmaktayım". yazmış
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.