VALORİAN - DERİON NUFUS SORUNU

2
288 gün önce oluşturuldu #1
SirJanNTeLLucaZ
Seviye 61, Lapiris
Büyücü
Valorian
Şimdi herkesin bildiği gibi valorian %37,4 derion ise %66,6 nüfus oranına sahip yani sırf bu haliyle bile durumlar hic eşit değilken bir de bunun üzerine valoriandaki oyuncular aktif oyuncular değil aynı zamanda aktif oyuncular da fetih vb. girmiyor
bu sebeple ne fetihlerden bişi anlıyoruz ne de bi item al satı yapabiliyoruz valorianda durumlar böyle iken derionsa hem fazla hem aktif hem fetih vb. giriyor ticaret cok iyi ama bnm gibi 61 lw bi oyuncu ne gor olabilir ne de ana hesabi 61 lwl iken bırakıp 0 dan kasmayı göze alabilir ikiside imkansız değil ama zor . Bu dengelerin bir şekilde düzelmesi lazım çözüm önerileriniz nelerdir ?
288 gün önce oluşturuldu #2
SeeGoodBye
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Derion
kardesıme hak verıyorum oyundan soguduk tıcaret sımulatorune dondü oyun
287 gün önce oluşturuldu #3
TheErenRustle
Seviye 9, Lapiris
Okçu
Derion
Şimdi şöyle bir durum var ki herkes bu şekilde düşündüğü için valoda oynayan çoğu insan setini yapmak ticaretini yapmak için gora geçti oyuna giriyorum deriondakilerin çoğu valo asıllı. Yani yapabilinecek en mantıklı şey bu kişilerin valoya geri geçmesi.
287 gün önce oluşturuldu #4
LeeV4NCleeF
Seviye 110, Lapiris
Okçu
Valorian
Nüfusu az olan ülkeye, savaş zamanlarında %15 tüm saldırı ve savunma değerlerinde artış sağlansın. En sonunda nüfus dengeyi bulur diye tahmin ediyorum.
287 gün önce oluşturuldu #5
EzziyL
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Valorian'a geçenlere +28silahta verilsin mi ?
287 gün önce oluşturuldu #6
Bofur
Seviye 83, Lapiris
Okçu
Valorian
Halledilmesi lazım
287 gün önce oluşturuldu #7
LeeV4NCleeF
Seviye 110, Lapiris
Okçu
Valorian
Savaş zamanı Valorian'a yardım edecek npc'ler yaratılmalı. Ellerinde 28 silahlar ve zırhlar olmalı.
287 gün önce oluşturuldu #8
Herkesdisco
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Derion
biz ugrasmayalim direk kazansin valorian
uyuyamiyorum
287 gün önce oluşturuldu #9
MyHeroGood
Seviye 85, Lapiris
Düzenbaz
Gor
LeeV4NCleeF ilk dediğin düşunülebilir yani ama sonradan dediğin kabul edilemez bi öneri bizim isteğimiz valorianın yenmesi değil dengelerin eşitlenmesi
287 gün önce oluşturuldu #10
TheErenRustle
Seviye 9, Lapiris
Okçu
Derion
Dönemsel olduğunu düşünüyorum. Dediğim gibi valodan gora geçenler geri dönse bile fark neredeyse kapanır.
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.