OYUN TANİTİMİ

280 gün önce oluşturuldu #1
MyHeroGood
Seviye 92, Lapiris
Düzenbaz
Gor
Beyler bu oyun cok güzel bir oyun , eğlenceli , zaman verilcek bir oyun vs. vs. Sayıyoruz ama hiçbirimiz tanitımını düşünmüyoruz misal ben çevremde sen bilgisayarda ne yapıosun ne oynuosun diyince ben 4 story oynuyorum diyorum. Önce bana bi bakıyor sonra O ne Yaa ??? Diyor . Bende diyorum görebilceğin en iyi MMORPG tarzı oyun diyorum bana sordukları ilk soru ; nasıl bişi bu bi oyundan örnek ver diyorlr bende yani ne bileyim bi benzeri olmadığı için bilmiyorum diyorum . sonra merak edince doğal olarak internet vb. Ortamlardan arıyorlr ama ne bi video var ne başka bişi yani anca turnuva videoları fln. Var anca birbirlerine laf atmalar vs. vs. Yani az önce ben bi arıyayım dedim 8 yıldır oynadığım oyunu aradım yani neyi aradığımı bilerek 2 tane video buldum onlar da 2 yıllık bide oyun bilgisi olmayanları düşünün . Bu konu bence önemli bu oyunun tanıtımı yapılmalı bu çözülürse valorian nufus sorunu da çözülebilir
280 gün önce oluşturuldu #2
TheErenRustle
Seviye 9, Lapiris
Okçu
Derion
Bunu sürekli dile getiriyoruz ama dediğin gibi yeni başlayan biri yeterince destek rehber vs. Bulamıyor anlamayıp bırakıyor.
277 gün önce oluşturuldu #3
Reaxsi
Seviye 23, Lapiris
Okçu
Valorian
2012 13 yıllarında gayet zevkliydi oyun pek bişey bilmememe ragmen ortam arkadaşlar güzeldi oyunu ben reklamlardan görmüştüm o zamanlar bayada ilgimi çekmişti öyle başladım bu oyuna şuanda reklam vs yapılmıyor sanırım ve oyuna gelen az sayıdaki yeni oyuncularda karmaşık oldugu için gidiyor (acıkcası ben bile ögrenemedim) zor yani bu oyunun toparlanabilmesi f ile göreve git gel bu kadar kolay olmamalı ayrıca kaç senelik grafıkler düzeltilmeli
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.