OKÇU KİTLİĞİ

1 2
159 gün önce oluşturuldu #21
Nyami
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
O oyuncu azlığı konusunda ben tamamen lonca liderleriniz suçlu olduğunu düşünüyorum. Bu durumdan bizde rahatsızız event var ve savaşacak adam yok puan kasamıyoruz. Umarım yakın zamanda 2 sorunda çözüme kavuşur. Hem bizdeki okçu sıkıntısı hemde sizdeki oyuncu sayısı..
Bizi öldürmeyen darbe güçlendirir ..
159 gün önce oluşturuldu #22
Chrysler
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Liderlerin yaptıkları konusunda bir şey söyleyemem oyunun yine hatalar ile dolu olduğu bir dönemde oyunu bıraktım ve uzun bir aradan sonra oyuna tekrar döndüm. Öte yandan oyuncu sayısıyla ilgili sıkıntılar noktasında ortak düşünceleri paylaşıyor olmamız sevindirici. Belirli mecralar gerekli önlemleri alırsa sorunlar elbet hallolur.
158 gün önce oluşturuldu #23
WaRBoRN
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Nyami kardesım oncelıkle konuna katılıyorum.Ama senın yerın doldurulmaz degıl senden daha ıyı o ıslerı yapan bırı var oda bendım.Neyse uzatmayım senın dedıgın gıbı yaptım bende arada degısıklık sart bır sure okcuda takılacagım .
157 gün önce oluşturuldu #24
THE0NURx
Seviye 35, Lapiris
Okçu
Derion
selamun aleykum . evet herkes okcu acsin okcu 1 numara okcu king okcu acimasiz okcu yokediyor okcu haritadan siliyor okcu muhtesem okcu muazzam okcu nacizane okcu mucizevi okcu inanilmaz okcu thordan hallice tanrı gibi okcu mütüş . oyuzden tum halki okcu olmaya davet ediyorum .
157 gün önce oluşturuldu #25
iReaperQQ
Seviye 139, Lapiris
Büyücü
Derion
Yeteri kadar okçu var . Nitelikli okçu sayısı az
e5a75a2206f8c21816a117213fd461e0 https://s.gravatar.com/avatar/e5a75a2206f8c21816a117213fd461e0?s=80
1 2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.