MİSLEME ORANLARI

160 gün önce oluşturuldu #1
Melihu
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor
Skillerin üzerindeki başarı olanlarını sözelcilermi ayarladı acaba ? 10 tane saptır atıp 6sını misledimde %80 başarı ihtimali yazıyor kör skill indede aynı şekilde %80 10tane atsam neredeyse 4-5 tane mis
160 gün önce oluşturuldu #2
KaZuCarryPLS
Seviye 107, Lapiris
Büyücü
Gor
AĞLA
160 gün önce oluşturuldu #3
lNexon
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Aynen öyle düzenbazda ve okçuda düzenli olarak missleme sorunu var genellikle saptır ve kurtuluş bi bakılması gerek.
160 gün önce oluşturuldu #4
zBlackFlaG
Seviye 80, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
.
158 gün önce oluşturuldu #5
iSampiyon
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Bunları yazanda savaşçının yıllardır misslediğini unuttu
"Gerçek kişiliğimizi yeteneklerimiz değil, yaptığımız seçimler belirler." "Meyve vermeyen adalet, saçmalıktan ibarettir"
156 gün önce oluşturuldu #6
BoXoR47
Seviye 82, Lapiris
Okçu
Gor
Zamanında ben ban yeme riskini göze alıp yöneticilere karşı durduğumda tüm oyuncular bana destek verseydi şu an çok güzel bir oyun oynardınız ama kimse kulak asmadı bu sorun düzelmeyecektir boşuna kendinizi yormayın.

TOLHILDAN
EN YÜKSEKLERE ÇIKMAK BİRŞEYLERİ DEĞİŞTİRİR AMA İNSAN DUYGULU MUSUN ONU KONTROL ET.
155 gün önce oluşturuldu #7
iWeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
% kavramı çok göreceli bi kavram saptırın başarı şansı %80 birdaha at yine %80 birdaha at yine %80 5 kere at hepsinin şansı %80 5 kere nin 5indede %20lik kısım denk gelebilir ben artık bundan eminim savuşturma isabet ihtimali yok 158 savuşturma dizeyim yok petlerimi 5 20 yapayım herkes bana misslesin ben kimseye misslemiyim bunlar hikaye bu iş tamamen şans yormayın kendinizi pet kasmak icin güzel savuşturmalı itemler dizmek icin
Münakaşada Zafer mağlup olanındır, Yenilmek zenginleşmektir.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.